stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Αρρώστιααααα!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Σχετικά με το stadia.gr
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jimmyk73
Visitor
Visitor


Joined: 14 Oct 2009
Posts: 2

PostPosted: Mon Oct 19, 2009 12:58 pm    Post subject: Reply with quote

Καταρχην να ευχαριστήσω για την τιμή να είμαι ο χιλιοστός. Θα μου επιτρέψετε να ευχαριστήσω την γυναίκα μου και την κόρη μου που επέτρεψαν να κάνω την αίτηση για νέο μέλος την σωστή στιγμή. Για την σοκοφρέτα όμως θα μου επιτρέψετε να την ζητήσω όταν θα κάνω και εγώ το πρώτο επίσημο post μου με φωτογραφίες καθώς θέλω και εγώ να βοηθήσω στο εντυπωσιακό πραγματικά forum σας. Αλλωστε σας παρακολουθώ πολύ καιρό.
Back to top
View user's profile Send private message
pindos10
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 11 Apr 2009
Posts: 866
Location: White River

PostPosted: Sat Nov 07, 2009 9:13 pm    Post subject: Reply with quote

Eδω στην αρρωστειαααα, παρακρουση και αγριο κολλημα θα συμπληρωνα κι εγω, θα σας παραθεσω τι συνεβει στο σπιτι μου προχθες το απογευμα. Ο γιος μου(παει στην γ' δημοτικου) εχει μια ασκηση ορθογραφιας, να χωρισει καποιες λεξεις σε συλλαβες. Τελειωνει την ασκηση και παιρνει η γυναικα μου το τετραδιο να ελεγξει. Εχει χωρισει λαθος τη λεξη συ-μφο-ρα. Με φωναζει η γυναικα μου, "να σε ρωτησω μου λεει, ξεκιναει ελληνικη λεξη απο "μφ"?
-Ναι της λεω: mfotinakis!!!!!!!
-Tιιιιιιιιιιι, μου λεει.
-Τιποτα της λεω κατι δικα μου.
Και το βραδυ στο forum της εδειξα τι εννοουσα.

P.S. Admin, καθιστασαι υπευθυνος για τυχον αυξηση του αριθμου διαζυγιων στις ταξεις των μελων του forum, για παραμεληση των "συζυγικων καθηκοντων" των μελων και τα λοιπα συμπαρομαρτουντα.
Back to top
View user's profile Send private message
mfotinakis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 06 Jun 2004
Posts: 733
Location: Brno,Chania

PostPosted: Sat Nov 07, 2009 10:53 pm    Post subject: Reply with quote

χαχαχαχα! Ελπίζω να μην προκάλεσα οικογενειακό επεισόδιο Pindos!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Thu Nov 12, 2009 3:58 pm    Post subject: Reply with quote

pindos10 wrote:
Εχει χωρισει λαθος τη λεξη συ-μφο-ρα. Με φωναζει η γυναικα μου, "να σε ρωτησω μου λεει, ξεκιναει ελληνικη λεξη απο "μφ"?
-Ναι της λεω: mfotinakis!!!!!!!


Α, καλά, εσύ το έχεις χάσει τελείως Razz Ούτε εμείς στα καλά μας (ca. 2004) δεν κάναμε έτσι Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ael
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 15 Feb 2004
Posts: 1854
Location: πινω Λουμιδη.ΚΟΥΠΑτο...

PostPosted: Sat Nov 21, 2009 10:18 pm    Post subject: Reply with quote

καλα,μην ορκιζεσαι κιολας... Razz Laughing Laughing
εχω ξενυχτισει για πολλους λογους αλλα να περιμενουμε να 'τσουλισει'(εκ του τσουλαω=κυλαω) το τοξο...
ξεχασες??! Razz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Sun Nov 22, 2009 10:48 pm    Post subject: Reply with quote

Αααχ, ael, those were the days... Μιλάμε για ξενύχτι, όχι αστεία.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pindos10
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 11 Apr 2009
Posts: 866
Location: White River

PostPosted: Wed Nov 25, 2009 11:42 pm    Post subject: Reply with quote

Φανταζομαι οι δυο προηγουμενοι "συνομιλητες" αναφερονται στο στεγαστρο του ΟΑΚΑ και στις αγωνιωδεις στιγμες μεχρι την ολοκληρωση του λιγο πριν τον Αυγουστο του 2004.
Πριν γινω μελος,οταν εγινα αλλα ακομα και τωρα, κανω αναδρομες στο παρελθον διαβαζοντας παλαια posts απ'ολη τη θεματογραφια του forum. Υπαρχουν posts πραγματικα διαμαντια γραφης, ευφυεστατα και αλλα με χιουμορ που τσακιζει κοκκαλα, "προδιδοντας" το υφος του καθε μελους. Επειδη ομως το υλικο του forum ειναι τεραστιο μου ειχε διαφυγει εντελως ή μαλλον δεν ειχα δωσει σημασια σε ενα topic και ειναι αυτο με θεμα "Ολυμπιακο Σταδιο-ΟΑΚΑ-Calatrava" ,οπου με αφορμη την φραση "ξεχασες??" του ael προς τον exitmusician αρχισα να το ψαχνω και ειδα οτι ειχα αφησει το καλυτερο κομματι του forum να περασει απαρατηρητο. Sad Sad Sad

Λοιπον, τα οσα γραφτηκαν και εγιναν εκει, σε διαστημα λιγων μηνων, ξεφευγουν απο καθε φαντασια. Κατ'αρχην απο το Φλεβαρη του 2004 εως τον Ιουλιο του 2004 ειχαν γραφτει πανω απο 200!!! σελιδες με αντικειμενο την κατασκευη ,την μετακινηση και την ολοκληρωση του στεγαστρου του Καλατραβα στο ΟΑΚΑ. Σ' αυτην μου την περιηγηση συναντησα :
α) αλλοφρονες και ψυχωτικους σταδιακηδες, πληρως εθισμενους και εξαρτημενους, να εκλιπαρουν για λιγες φωτο
β) αϋπνους(επι μακρον) Moderators να εχουν κατασκηνωσει για μερες απεναντι απο το ΟΑΚΑ(Σπυρου Λουη μερια), ζωντας και αναπνεοντας για λιγα εκατοστα "μετακινησης"
γ) φωτομαστουρωμενοι σταδιακηδες(ael ειπε) να μεταφερονται στις ΜΕΘ, πληρως διασωληνωμενοι με τον υπολογιστη τους (τροφη και παροχετευση)
δ) και τελος, ξυμπας (κατα Θουκυδιδη) ο πλανητης να εχει στρεψει "μονοπατα" το ενδιαφερον του σ'αυτο το νεο τοτε ελληνικο site και forum για να ρουφηξει κυριολεκτικα πληροφοριες, αν αυτο το ρημαδι το στεγαστρο θα προλαβει να κατασκευαστει και να τσουλησει πριν τους Ολυμπιακους Αγωνες. Ηταν τοση η αγωνια του παγκοσμιου πληθυσμου ωστε ακομα και ο Σων Κοννερι ,που ειχε ελθει στην Ελλαδα λιγο πριν τους Ολυμπιακους ζητησε να τον πανε στο ΟΑΚΑ ,για να δει, ιδιοις ομμασι, την ανθρωπινη κατασκευη που εφερε την ανθρωποτητα σε κατασταση εντονου στρες.
exitmusician wrote:
Α, καλά, εσύ το έχεις χάσει τελείως

Aυτα βεβαια γινονται μια φορα. Γι'αυτο exitmusician δεν ξερω ποσο βαρια περναω τη "γριππη", αλλα δεν ανησυχω καθολου για την θεραπεια ετσι ευχαριστη που ειναι αυτη η αρρωστιααααααααα!!!! Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Argyris
Senior Member
Senior Member


Joined: 20 Apr 2004
Posts: 670
Location: ΑΘΗΝΑ

PostPosted: Mon Aug 23, 2010 12:33 pm    Post subject: Reply with quote

Helloooooooooooooo... I am back! Very Happy

Ελπιζω να με θυμουντε μερικοι παλιοι συμφορουμιτες...
Μετα απο πολυ καιρο επιστρεφω στο stadia.gr και ευχομαι να περασω εξισου καλα, οπως και πριν κανα 2 χρονακια!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Admin
Site Owner
Site Owner


Joined: 16 Jan 2004
Posts: 2295
Location: Davelis Cave (απ'έξω)

PostPosted: Tue Aug 24, 2010 9:37 pm    Post subject: Reply with quote

Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pindos10
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 11 Apr 2009
Posts: 866
Location: White River

PostPosted: Sun Oct 17, 2010 3:36 pm    Post subject: Reply with quote

Γεια σας. Το προηγουμενο ποστ μου ηταν το εξακοσιοστο εξηκοστο εκτο(666). Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Σχετικά με το stadia.gr All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Page 10 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr