stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Επιστροφή Φιλάθλων στα Γήπεδα ...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς
View previous topic :: View next topic  
Author Message
SOUL_13
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 28 Apr 2004
Posts: 722
Location: Birmingham-UK

PostPosted: Fri Mar 04, 2005 4:05 pm    Post subject: Reply with quote

na kounisete ton kolo sas na pate gipedo pou oloi exete ginoi 100 kila apo tis pitses kai tis bires re ouououst kanapedakides Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Fri Mar 04, 2005 4:25 pm    Post subject: Reply with quote

OMF , εννοουσα οτι τωρα το θυμηθηκαν ?
Με αυτο το ηλιθιο μετρο , οι φιλαθλοι της επαρχιας δεν θα μπορουν να βλεπουν την αγαπημενη ομαδα τους !

Φυσικα εμενα δεν με αγγιζει το ηλιθιο μετρο γιατι πηγαινω γηπεδα - κλειστα καθε Σαββατοκυριακο ( 20 χρονια ) Twisted Evil !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Fri Mar 04, 2005 4:39 pm    Post subject: Reply with quote

Ούτε την ομάδα σου αγγίζει (ούτε τι δική μου) γιατί έτσι και αλλιώς θα τα δείχνουν συγχρόνος σε άλλα κανάλια.

π.χ. αυτή τη κυριακή

6:30 (αν δεν κάνω λάθος) ΠΑΟΚ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ SS1
5:30 AEK - ΑΡΗΣ SS2 (δλδ μόνο Nova Cool αρα λίγοι θα έχουν την δυνατότητα να τον δούν τηλεοπτικά Wink )

Τον ΟΣΦΠ (ΑLPHA) - ΑΕΚ - ΠΑΟ και ΠΑΟΚ (τον ΠΑΟΚ ίσως λιγότερο) θα τον δείχνουν πάντα ανάλογα με τη κρησιμότητα του αγώνα στο αντίστοιχο κανάλι SS1 , SS2 , SS3 .Απλα δεν θα υπάρχει αυτή η υπερπροβολή και όποιος θέλει να δεί το ματς π.χ. Χαλκιδόνα - Ιωνικός θα πρέπει να πάει γήπεδο αφού έτσι και αλλιώς για να γεμίσουν το πρόγραμμα τους τα κανάλια ψιλοαγγαρία έκαναν.
Απλά θα σταματήσει αυτό το πρωτάθλημα σε δόσεις απο τις 2 το μεσημέρι μέχρι της 11 που ήταν κουραστικό και έχανε το ενδιαφέρων . Τώρα θα πηγαίνεις γήπεδο και αμα παίζει ο ΟΣΦΠ ή ο ΠΑΟ θα πανιγηρίζεις τα γκόλ των αντιπάλων τους μέσα στο γήπεδο. Laughing Laughing

Εγώ είμαι υπέρ αν και έχω ακούσει απο σοβαρές φωνές ότι είναι ηλίθειο.

Πάντως μέχρι τώρα που το Supasport έδειχνε την ΑΕΚ κάτι 7 , 7:30 , 8 , 8:30 , 9 για να βολεύει τους καναπεδάκιδες μόνο κακό έκανε κατί ήταν αποτρεπτικό για πολλή κόσμο να πάει γήπεδο ενώ τώρα μπορούν να έρθουν απο την επαρχεία χωρίς να χρειαστεί να ξενυχτήσουν στο πούλμαν και να οδηγούν 2-3 η ώρα το βράδυ (πρός Λάρισα , Τρίπολη , Πάτρα κτλ) και συγχρόνος μπορούν να έρθουν και τα παιδιά πιο άνετα και με καλύτερες συνθήκες. Cool

Υ.Γ. Οι φίλαθλοι της επαρχίας να πάνε στο γήπεδο να δούν την ομάδα τους. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Fri Mar 04, 2005 4:53 pm    Post subject: Reply with quote

Όπως είπε και ο Admin παραπάνω, η έμπνευση για το μέτρο ανήκει στην UEFA και κάθε εθνική ομοσπονδία επιλέγει πότε (όχι αν) θα το εφαρμόσει. Ως μέτρο της UEFA συμβαδίζει με τα γενικότερα ευρωπαϊκά δεδομένα, σύμφωνα με τα οποία οι οπαδοί μιας ομάδας (π.χ. Ντόρτμουντ) είναι κατά πλειοψηφία κάτοικοι της αντίστοιχης πόλης και ως εκ τούτου μπορούν να παρακολουθήσουν ζωντανά κάποιον αγώνα της ομάδας τους. Μόνο στην Ελλάδα έχουμε το φαινόμενο 3-4 ομάδες να έχουν οπαδούς σε κάθε πόλη, και μόνο στην Ελλάδα υπάρχει ο όρος "οπαδός της επαρχίας" σε τόσο μεγάλο βαθμό. Επομένως, ας μην κατηγορούμε την UEFA επειδή όλη η Ελλάδα υποστηρίζει κατά κύριο λόγο 3-4 μεγάλες ομάδες (τις οποίες όντως δεν θα μπορεί να παρακολουθεί ούτε τηλεοπτικά σε ορισμένες περιπτώσεις) και κατά δεύτερο λόγο τις τοπικές ομάδες αλλά ας αναρωτηθούμε γιατί συμβαίνει αυτό. Και εδώ η συζήτηση δεν έχει ούτε αρχή ούτε τέλος...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ael
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 15 Feb 2004
Posts: 1854
Location: πινω Λουμιδη.ΚΟΥΠΑτο...

PostPosted: Fri Mar 04, 2005 5:10 pm    Post subject: Reply with quote

isws einai eukairia kapoies eparxiakes omades na anathermanoun tis sxeseis tous me tous filathlous tous... Smile

Last edited by ael on Fri Mar 04, 2005 7:01 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Fri Mar 04, 2005 5:10 pm    Post subject: Reply with quote

Γράφει και ο Καραλής για αυτό το θέμα αλλα δεν το κατάλαβα. Confused

ΥΓ.: Και δυο λόγια για την ΕΠΑΕ. Ο «ορισμός» του ντέρμπι ΠΑΟΚ - ΟΣΦΠ σε ώρα που «καβαλάει» το ΑΕΚ-ΑΡΗΣ (σ.σ.: 6:15 το ένα, 5:00 το άλλο) είναι «μαγκιά»; Ρίχνει νεράκι στο μύλο κάποιας «προσωπικής κόντρας»;
Διότι ΛΟΓΙΚΗ σε αυτόν τον «ορισμό» ΔΕΝ υπάρχει, αφού, κατ’ ανάγκη, το ένα θα πάει στο Super Sport 1 και το άλλο στο Super Sport 2. Αρα;

Κάποιο «πουλάκι» μου σφύριξε ότι ΥΨΗΛΟΒΑΘΜΟ στέλεχος της ΕΠΑΕ κάνει «ναζάκια». Και ΔΕΝ είναι ο κ. Λυκουρέζος


Όποιος καταλαβαίνει ας κάνει μια μετάφραση. Embarassed

Πλήρης άρθρο
http://www.sportime.gr/html/ent/964/ent.57964.asp
Back to top
View user's profile Send private message
wizard
Senior Member
Senior Member


Joined: 30 Apr 2004
Posts: 468
Location: Athens & UK

PostPosted: Fri Mar 04, 2005 8:26 pm    Post subject: Reply with quote

Προφανώς υπερασπίζεται το συνδρομητικό ο Καραλής και αφήνει υπόνοιες για κάποιους που θέλουν "μερίδιο"..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andbrok
Junior Member
Junior Member


Joined: 31 May 2004
Posts: 199

PostPosted: Mon Mar 07, 2005 1:03 am    Post subject: Reply with quote

Σήμερα πήγα στο ματς Χαλκηδόνα-Εργοτέλης. Πραγματικά από ένα σημείο και μετά δεν άντεχα άλλο εκείνο τον εμετικό-γλοιώδη-τρισάθλιο γεράκο, οπαδό της Χαλκηδόνας, ο οποίος δεν σταμάτησε στιγμή να βρίζει τους ανθρώπους του Εργοτέλη. Και ήταν ο "πρώτος" μεταξύ πολλών. Ο Σιλά κάποια στιγμή δεν άντεξε, γύρισε και μούντζωσε κάποιον απ' αυτούς. Επίσης, δεν έλειψαν τα ρατσιστικά επιφωνήματα, ακόμα και από μικρά παιδάκια, τα οποία ήταν μαζί με τους γονείς τους. Τα σχόλια περιττεύουν... Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
Pagouras
Senior Member
Senior Member


Joined: 11 Jan 2005
Posts: 528
Location: Γαλάτσι,Αθήνα(Άντε & λίγο Γιάννινα)

PostPosted: Mon Mar 07, 2005 5:07 pm    Post subject: Reply with quote

Τι να πει κανεις...?Κλασσικες συνοικιακες ομαδες που ποτε δεν θα ξεκολλησουν απο τη μιζερια! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
apari
Senior Member
Senior Member


Joined: 07 Feb 2004
Posts: 646
Location: Athens-Zografou

PostPosted: Mon Mar 07, 2005 6:54 pm    Post subject: Reply with quote

Ας κάνω και έγω μια γενική τοποθέτηση... Twisted Evil

Χθές είχα πάει στο γηπεδο της Νέας Σμύρνης , όπου με 20 ευρώ μου επετράπει η είσοδος στην θύρα 9 του γηπέδου και μου παρείχαν κλειδωμένες τουαλέτες , τσιμεντένια σκαλιά χωρίς καθίσματα , σκουριασμένο συρματόπλεγμα πανω , κατω , δεξια και αριστερά μου , οπτική απαράδεκτη αφού μπέρδευες τα πολλά κάγκελα με τα δοκάρια και έκανες προσπάθεια να δεις ανάμεσα τους , ενώ δεν υπήρχε και η δυνατότητα να βρεις νερο , αναψυκτικό κτλ. Υποχρεώθηκα να μπώ στο γήπεδο 2 ώρες πριν την έναρξη του αγώνα και να φύγω απο αυτο 45 λεπτά μετά το τέλος του.

Πριν 15 μέρες είχα πάει στο αιγάλεω και στο γήπεδο Στ. Μαυροθαλασίτης όπου με 20 ευρώ μου επετράπει η είσοδος στην θύρα 1 (αφού μου κατασχέθηκαν τα διακριτικά της ομάδας μου) , η οποία μου παρείχε πλαστικό καθισματάκι (βρώμικο) , όχι όμως και τουαλέτες , η οπτική ήταν μετρια αλλά αποδεκτη για ελλάδα , ενώ μπορούσα να πάρω να φάω και κάτι απο την διπλανή κερκίδα μέσα απο τα κάγκελα και μετά απο σύμφωνη γνώμη των ΜΑΤατζίδων με την προϋπόθεση να μην προκαλέσω.Στο γήπεδο μπορούσα να μπώ οτι ώρα ήθελα αλλά για να φύγω έπρεπε να περιμένω 25 λεπτά και να φεύγω σε παρέες των 5 το πολύ ατόμων.

Πριν ενα μήνα είχα πάει στο γήπεδο της Νεαπολης όπου με 15 ευρώ μου επετράπει η είσοδος στην θύρα 7 , η οποία όχι μόνο δεν μου παρείχε αλλά μου προκαλούσε και κίνδυνο για την σωματική μου ακεραιότητα αφού καθίσματα δεν υπήρχαν παρά μόνο οι σκουριασμένες σιδερένιες βάσεις τους με αποτέλεσμα να μην μπορώ να πατήσω πουθενά και να φοβάμαι μην γλιστρήσω και μου μπει κανα σίδερο στο ... ματι( Twisted Evil ) , ενώ οι τουαλέτες ήταν πλυμμυρισμένες και εστία μόλυνσης , η οπτική ήταν απαράδεχτη , αφού παρόλο που καθόμουν πίσω απο το τέρμα δεν μπορούσα να δώ αν έμπαινε γκολ ,ενώ τουλάχιστον είχα φαϊ και νερό αρκεί να έκανα τον κόπο να έβγαινα σε ομάδες των 2 ατόμων έξω απο την θύρα και να έπαιρνα κανα βρόμικο.

Και επειδή σας κούρασα με το παρελθόν να σας πω λίγο και για το μέλλον...

Την επόμενη Κυριακή που θα πάιζει η ομάδα μου εκτός έδρας λέω με 20 ευρώ να πάω σε ένα ξενοδοχείο ημιδιαμονής , όπου θα μου παρέχει φιλικό περιβάλλον με άνετο κρεβάτι , ζεστό νερό και ίσως υδρομασάζ (με μια επιπλέον σπατάλη 10 ευρώ) , απεριόριστες επιλογές σε φαγητό και ποτο , και πάνω απο όλα μεγάλη τηλεόραση με nova και τουλάχιστον 3 κανάλια ποικίλης ύλης Wink , ενώ είναι στην κρίση μου αν θέλω να πάρω και άλλο ένα άτομο μαζί μου στο ίδιο κόστος. Τέλος μπορώ να πάω ότι ώρα θέλω και να φύγω οτι ωρα θέλω(εκτός και αν για λόγους προσωπικούς περιμένω να σκοτινιάσει για να φύγω... Twisted Evil )


Επιστροφή Φιλάθλων στα Γήπεδα και το λουρί της μάνας.... Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Dimiskour
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 02 Jun 2004
Posts: 1189
Location: Αθήνα

PostPosted: Mon Mar 07, 2005 8:11 pm    Post subject: Reply with quote

Παρα πολυ καλο ποστ apari, εγραψες!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
LOS
Full Member
Full Member


Joined: 26 Oct 2004
Posts: 214

PostPosted: Mon Mar 07, 2005 8:23 pm    Post subject: Reply with quote

apari...γι'αυτά φταίμε και εμείς όμως...! Όποτε μας παρείχανε τις ανέσεις που όλοι μας θέλουμε(πχ.ΣΕΦ) καταφέραμε και κάναμε ΝΤΟΥ στις καντίνες αδειάζοντας τες, σπάσαμε τα ολοκαίνουργια καθίσματα, σπάσαμε τα ρολόγια και πήραμε για ενθύμιο κάμερες και κουρτίνες. Και επίσης ειδικότερα για εμάς τους Παναθηναϊκούς φταίει και η διοίκηση που ενώ ο Πανιώνιος μας έδινε την Θύρα1 που είναι σαφώς πιο ανθρώπινη και με παραπάνω εισιτήρια η πολυαγαπημένη μας ΠΑΕ προτίμησε τα 200... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
apari
Senior Member
Senior Member


Joined: 07 Feb 2004
Posts: 646
Location: Athens-Zografou

PostPosted: Mon Mar 07, 2005 9:05 pm    Post subject: Reply with quote

Δεν έχεις άδικο LOS , αλλά αν εξαιρέσεις το μπάσκετ όπου τα περισσότερα κλειστά ειναι πολυτελείας ή στην χειρότερη περίπτωση προσφέρουν τις απαραίτητες υπηρεσίες , τα γήπεδα ποδοσφαίρου της Α εθνικής είναι για κλάματα.
Μόνο το ΟΑΚΑ το Καραϊσκάκη και ίσως το Πανκρήτιο σέβονται τα χρήματα που δίνει ο οπαδός , και δεν είναι τυχαίο που και ο οπαδός με την σειρά του τα σέβεται και αυτός... (εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων Wink)
Back to top
View user's profile Send private message
LOS
Full Member
Full Member


Joined: 26 Oct 2004
Posts: 214

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 1:36 am    Post subject: Reply with quote

Πάντως εγώ βλέπω μια άνοδο του μπάσκετ ειδικά από τη στιγμή που ο κόσμος βλέπει ότι στην Ευρωλίγκα γίνονται ωραία παιχνίδια και οι Ελληνικές ομάδες πάνε αρκετά καλά. Και σε συνδιασμό με τα ωραία γήπεδα(πλέον λίγα είναι άθλια, και να φανταστείτε πόσα κλειστά δεν χρησιμοποιούνται...) και το άθλιο ποδόσφαιρο που βλέπουμε, βλέπω μια άνοδο του μπάσκετ ειδικά αν η Εθνική Επιτέλους κάνει κάτι...! Όσο υπάρχουν γήπεδα σαν του Ιωνικού,του Αιγάλεω,Κέρκυρα κλπ, ποδόσφαιρο δεν πάει μπροστά με τίποτα και δεν έχω τίποτα με τις συγκεκριμένες ομάδες αλλά όσοι έχουν πάει σε αυτά τα γήπεδα καταλαβαίνουν πολύ καλά γιατι σε ωθεί η κατάσταση να κάνεις καφρίλες.
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 9:55 am    Post subject: Reply with quote

Συμφωνώ με LOS και εγώ το έχω προσέξει απο τη διάθεση του κόσμου να ξαναπάει μπάσκετ.
ΤΩΡΑ είναι η κρίση στιγμή για το μπάσκετ αμα αναιβεί ξανά και σωστά ή παραμείνει χαμυλά. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Mozart
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2820
Location: Thessaloniki

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 11:38 am    Post subject: Reply with quote

Επί του πιεστηρίου

Σίγουρα δε θα επιστρέψουν οι φίλαθλοι αυτή τη Κυριακή στο Καραϊσκάκη. Απορρίφθηκε η έφεση και παρέμεινε η τιμωρία της έδρας.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 12:17 pm    Post subject: Reply with quote

ΚΡΙΜΑ Crying or Very sad

Απο τη μία ήθελα να γίνει το ντέρμπι με κόσμο για να αποκτείσει μεγαλύτερο ενδιαφέρων και για άλλους λόγους . Wink και σίγουρα δεν έφταιγαν οι κάτοχοι διαρκείας για τα γεγονότα στη Κρήτη.
Απο τη άλλη πραγματικά είχε εξοργιστεί με τα γεγονότα στο Ηρακλείο.
Back to top
View user's profile Send private message
Choriatis 2004
Senior Member
Senior Member


Joined: 25 Feb 2004
Posts: 480
Location: Athens/Aigio

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 12:52 pm    Post subject: Reply with quote

Η τιμωρια συνεχιζεται και ο Ολυμπιακος εξακολουθει να πληρωνει τα σπασμενα των ανεγκεφαλων οπαδων του Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 1:18 pm    Post subject: Reply with quote

Δυστιχός κάποιοι θα προσπαθήσουν να εκμεταλλευτούν τη ποινή για να δυμιουργήσουν κλίμα και να επισκιάσουν αγωνιστικό το ντέρμπι με κύριο στόχο απλά να δείξουν τη δυναμή τους και να επιρεάσουν καταστάσεις. Rolling Eyes
Δύσκολη εβδομάδα ξεκινάει. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
Panathas13
Full Member
Full Member


Joined: 11 Mar 2004
Posts: 262
Location: Germany

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 1:43 pm    Post subject: Reply with quote

Opios den exei ti na kanei kai psaxnei kati na gelasei, sthn 17 wra dinei synentefsh o Kokkalhs Twisted Evil
Pantos ne vash thn logikh, h mia(syn mia) agwnistikh keklismenwn den eine polles, alla liges gia afta pou eginen,symfwnoume? O nomos leei 1 os 3 agwnistikes, e twra efage o OSFP 1, dld to pio ligo, ti alo thelei dld?
Back to top
View user's profile Send private message
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 1:50 pm    Post subject: Reply with quote

-Ενα πέναλτι απο το Κασναφέρη.
-1.000 περισσότερα μέλη
-100 περισσότερος φανατισμένους γαύρους που νιώθουν μίσος για την αδικεία.
-ρίξημα της ευθύνης για τη κακή αγωνιστική εικόνα στους ''εχθρούς του ολυμπιακού'' ή πιο απλά στους ''αντιολυμπιακούς''
-μεταφορά της προσωπικής ευθύνης για μη μεταγραφές

θέλεις και άλλα ? Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Manchester_7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Apr 2004
Posts: 800
Location: 53.3° N 2.3° W (Manchester, United Kingdom)

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 1:57 pm    Post subject: Reply with quote

Ωραια ολα αυτα που λετε ρε παλικαρια, αλλα με την επιστροφη των φιλαθλων στα γηπεδα (που ειναι και το θεμα του τοπικ) τι σχεση εχουν???
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
OMF
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1961

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 2:15 pm    Post subject: Reply with quote

Με την ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ έχει σχέση . Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
maragos
Junior Member
Junior Member


Joined: 29 Dec 2004
Posts: 71

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 2:26 pm    Post subject: Reply with quote

edit από exitmusician - υβριστικά και προσβλητικά σχόλια προς μέλη του forum και προς το ίδιο το forum
Back to top
View user's profile Send private message
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Tue Mar 08, 2005 2:29 pm    Post subject: Reply with quote

Το θέμα του topic είναι η "Επιστροφή των φιλάθλων στα γήπεδα". Κάποιος μπορεί να κατασκευάσει συσχέτιση μεταξύ της σημερινής συνέντευξης Κόκκαλη και της απομάκρυνσης των φιλάθλων από τα γήπεδα, κάποιος άλλος μπορεί να κατασκευάσει συσχέτιση μεταξύ της αναπαραγωγικής αλυσίδας του υποχόνδριου ουρακοτάγκου της Μαδαγασκάρης και της επιστροφής των φιλάθλων στα γήπεδα. Όμως το θέμα ξεκίνησε με ένα ερώτημα, το οποίο δημιουργεί ορισμένες κατευθύνσεις για την εξέλιξη της συζήτησης.

Θυμίζω, λοιπόν, το αρχικό post του Panagiotis-7, το οποίο θεωρώ ότι δίνει και το στίγμα της συζήτησης:

Panagiotis-7 wrote:
Ποιοι πιστευετε οτι ειναι οι λογοι που εχει απομακρυνθει ο κοσμος
απο τα γηπεδα εδω και τοσα χρονια;
Και πως πιστευετε οτι μπορει να γυρισει πισω ο κοσμος;


Επομένως είναι καιρός να επανέλθουμε στο αρχικό ερώτημα, όπως αυτό τίθεται στο παραπάνω post.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Next
Page 26 of 30

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr