stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Νέο Στάδιο Καραϊσκάκη
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 112, 113, 114  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Γήπεδα ποδοσφαίρου
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lowbaper
New Member
New Member


Joined: 16 Apr 2004
Posts: 40
Location: Pefo Moschatou

PostPosted: Tue Sep 14, 2004 6:45 pm    Post subject: Reply with quote

Απ' οτι εχω ακουσει ναι.Δεν γινεται να εχει σουφλατζιδικο και να μην εχει τουλαχιστον μια καφετερια.Ετσι δεν ειναι;Αν δεν κανω λαθος θα υπαρχει και γυμναστηριο!!!Ο Προεδρος μας θελει και εμας σε φορμα!!!!!!!!!

Μια προσθεση απο το www.olympiacos.org
'Στον εμπορικό χώρο, 6.500τμ, εκτός από το Μουσείο του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ και το κατάστημα αναμνηστικών λειτουργούν εστιατόρια, καφέ, καταστήματα αθλητικών ειδών, γυμναστήριο κλπ. Οι εμπορικοί χώροι έχουν μισθωθεί από 17 διαφορετικούς χρήστες'
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
GusK
New Member
New Member


Joined: 18 May 2004
Posts: 42
Location: Ελλάς

PostPosted: Wed Sep 15, 2004 11:46 am    Post subject: Reply with quote

Πολύ όμορφη φωτογραφία στο site της UEFA, στο τμήμα του Champions League και τη σελίδα του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ:



All rights reserved. UEFA 1998-2004
Back to top
View user's profile Send private message
EDESSACITY
New Member
New Member


Joined: 29 Feb 2004
Posts: 28
Location: OLYMPIAKOS

PostPosted: Fri Sep 17, 2004 12:02 am    Post subject: Reply with quote

De pernane oi meres lemeeeeeeee
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Giorgos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 24 Mar 2004
Posts: 1059
Location: Peiraias

PostPosted: Fri Sep 17, 2004 2:12 am    Post subject: Reply with quote

Ρε παιδιά δεν εχω καταλάβει κατι..Αυτό το καγκελάκι αντί για καθίσματα στο κέντρο του πεταλου των φιλοξενουμενων τί ρόλο παιζει;;Αν ήταν έτσι κ το απέναντι πέταλο οκ,αλλα γιατί υπάρχει μόνο εκεί;; Rolling Eyes Confused
Υ.Γ:Ελπίζω τώρα που ξεκινά ο Ολυμπιακός τις αγωνιστικές του υποχρεώσεις στο Καραισκάκη να είναι σε καλυτερη κατάσταση ο χλοοτάπητας..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Fri Sep 17, 2004 7:37 am    Post subject: Reply with quote

Πέρασα τη Τετάρτη το βράδυ από το γήπεδο και υπάρχουν εμφανείς αλλαγές στις μεταλικές εισόδους των θυρών. Έχει μπεί διχτυωτό κάγκελο και έτσι είναι πλήρως κλειστές με αποτέλεσμα αυτός που θα ανεβαίνει τη σκάλα να μην έχει τη δυνατότητα π.χ να πετάξει ένα αντικείμενο από τη σκάλα προς αυτούς που είναι από κάτω.
Back to top
View user's profile Send private message
Lowbaper
New Member
New Member


Joined: 16 Apr 2004
Posts: 40
Location: Pefo Moschatou

PostPosted: Fri Sep 17, 2004 4:44 pm    Post subject: Reply with quote

Να συμπληρωσω τον Losada...Στα 'τειχακια' που κατασκευαστηκαν για να 'βιδωθουν' οι σκαλες εχουν μπει καποια κοκκινα 'πινακακια'(ειναι λιγο μεγαλουτσικα...) οπου μαλλον θα αναγραφετε ο αριθμος της θυρας.
Επισης διπλα απο το σουφλατζιδικο,ανοιγει καφετερια...Οποιος μπορει ας μας ενημερωσει για το τι παιζεται στο πεταλο προς το ΣΕΦ...Διαβασα σημερα στον ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ οτι θα ειναι ανοιχτη απο το πρωι το 'Red Store' και μια 'Red' καφετερια...
Περιμενουμε...
Υ.Γ.1:Ειμαι ενας απο τους 33500 τυχερους και πανευτυχης γαυρος που θα βρεθω στο ΝΑΟ την Κυριακη,απο το πρωι....!!!!!
Περιμενετε εντυπωσεις,γιατι δεν θα εχει καμια σχεση με το παιχνιδι ΕΛΛΑΔΑ-ΤΟΥΡΚΙΑ...

Υ.Γ.2:Giorgo το κενο στο απεναντι πεταλο,μπροστα απο το καγκελακι που λες, ειναι για τους φιλοξενουμενους φιλαθλους με κινητικα 'προβληματα'...αλλα δυστυχως στην Ελλαδα καμια ομαδα δεν δινει εισητηρια σε αυτους του ανθρωπους...που στι κατω κατω δεν διαφερουν καθολου απ' τον καθενα μας...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Giorgos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 24 Mar 2004
Posts: 1059
Location: Peiraias

PostPosted: Fri Sep 17, 2004 5:55 pm    Post subject: Reply with quote

Κ εγω κατι τετοιο έχα ακούσει Lowbaper αλλα μου κανει εντύπωση που δεν δημιουργήθηκε κ απέναντι ενα όμοιο..Αν κ δε νομίζω οτι ειναι κ η καλυτερη ιδεα να τοποθετούνται οι αναπηροι στο πεταλο..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kerveros
New Member
New Member


Joined: 06 Jun 2004
Posts: 65

PostPosted: Fri Sep 17, 2004 6:33 pm    Post subject: Reply with quote

Δεν μου φαίνεται και πολύ σωστό να τοποθετηθούν τα άτομα με ειδικές ανάγκες στο πέταλο. Αλλά σίγουρα έχει μελετηθεί και δεν είναι τυχαίο (Μια σκέψη είναι πως αυτό γίνεται καθώς το πέταλο βρίσκεται πιο κοντά στον ηλεκτρικό σταθμό και στην είσοδο του γηπέδου)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Admin
Site Owner
Site Owner


Joined: 16 Jan 2004
Posts: 2296
Location: Davelis Cave (απ'έξω)

PostPosted: Fri Sep 17, 2004 9:21 pm    Post subject: Reply with quote

Όπως σωστά ειπώθηκε πιο πάνω, το "κενό" πίσω από το νότιο τέρμα είναι θέσεις για αναπηρικά καροτσάκια. Ακόμη περισσότερες θέσεις υπάρχουν στη δυτική κερκίδα, δεξιά και αριστερά από τους πάγκους των ομάδων. Πρόκειται για "ράμπες" που ξεκινούν από τις δύο βοηθητικές εισόδους (για ασθενοφόρα κλπ) στα δύο κόρνερ.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Sat Sep 18, 2004 7:35 am    Post subject: Reply with quote

Αχ με πρόλαβε ο Αντμίν που μαλλον πρέπει να ήταν στον αγώνα με την Τουρκία(μέσα) Mr. Green . Συγκεκριμένα(στον αγώνα με τη Τουρκία) από τη πλευρά που είναι τα δημοσιογραφικά όπου έχει ένα άνοιγμα(είσοδος) τόσο στη βορινή πλευρά όσο και στο άλλο άνοιγμα στη νότια πλευρά ξεκινούνε ράμπες . Αυτές οι ράμπες συγκλίνουν προς το κέντρο των δημοσιογραφικών στη πρώτη σειρά τους(πίσω από τους πάγκους των ομάδων). Έτσι λοιπόν οι διάφοροι φίλαθλοι με ειδικές ικανότητες μπαίνουν από το βορειοδυτικό άνοιγμα και με τα καροτσάκια τους μπορούν να φτάσουν κινούμενοι νότια και παράλληλα με τις γραμμές του πλάγιου πρός τις πρώτες σειρές των κεντρικών επισήμων. Αντιστοίχως τα αναπηρικά καροτσάκια που μπαίνουν από τη νοτιοδυτική πλευρά μπορούν να κινηθούν πρός τα βόρεια και να συγκλίνουν με τα άλλα που κατεβαίνουν χωρίς προφανώς να συναντιούνται καθώς δεν υπάρχει διάδρομος σε όλο το μήκος των επισήμων.

Φανταστείτε ότι οι φίλαθλοι με τα καροτσάκια μάλλον θα είναι οι καλύτεροι παρατηρητές για οφ σαιντ καθώς τα παρακολουθούν τον αγώνα εκεί που συνήθως θα γίνονται τα σπριντ των προωθημένων μέσων και των ακραίων επιθετικών.Πιστεύω ότι αυτοί οι διάδρομοι μπορούν να καλύψουν πλήρως τις ανάγκες των φιλάθλων με ειδικές ικανότητες.

Δείτε παρακάτω που έχω βάλει τα βέλη πως κινούνται τα καροτσάκια. Λοκικά ο διάδρομος τους σταματάει εκεί που έχω το κατακόρυφο βέλος. Μακάρι να υπάρξουν τέτοιες προδιαγραφές και για άλλα γήπεδα.

Back to top
View user's profile Send private message
EDESSACITY
New Member
New Member


Joined: 29 Feb 2004
Posts: 28
Location: OLYMPIAKOS

PostPosted: Sat Sep 18, 2004 12:19 pm    Post subject: Reply with quote

Sto mats Ellada-Tourkia edeikse se kapoia stigmh h kamera autes tis 8eseis...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Agamemnon_
New Member
New Member


Joined: 11 Sep 2004
Posts: 62

PostPosted: Sat Sep 18, 2004 1:42 pm    Post subject: Reply with quote

Ayto pou mou aresei apo to Karaiskakh an kai vazelos tha einai h kalypsh twn agwnwn dhladh apo thn Kamera ( Thleoptikh Kalipsi ). Mou aresei otan ginete apo psila giati etsi o theaths apo TV exei mia kalyterh eikona tou agwnistikou xwrou kai etsi vlepei ti ginete se megala merh tou ghpedou.

Ayto pou den mou aresei katholou einai h thleoptikh kalipsi apo to HIGHBURY tis Arsenal. Einai san na eisai sto idio ypsos me ton proponhth kai etsi xanei poly to mats kata thn gnwmh mou. Den katalavainw toso papares einai aytoi oi anthrwpoi?
Back to top
View user's profile Send private message
EDESSACITY
New Member
New Member


Joined: 29 Feb 2004
Posts: 28
Location: OLYMPIAKOS

PostPosted: Sat Sep 18, 2004 1:52 pm    Post subject: Reply with quote

Dikio exeis. Sto tomea auto koryfaio prepei na einai to Camp Noou Shocked .
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dimitris_MANH_7
New Member
New Member


Joined: 24 May 2004
Posts: 46
Location: Pireas-Pirgos Dirou Lakonikis Manis

PostPosted: Sun Sep 19, 2004 2:04 am    Post subject: Reply with quote

den mporo den mporo na perimeno....... Laughing Laughing Laughing eimai apo tous 33500 tixerous.....exo parei diarkias ''THIRAS 7'' ,tha vriskomai sti thira 5.....i simerini mera einai i pio simantiki mera gia olous tous gavrous mas..kai episis kai gia to elliniko podosfairo..opou einai to monadiko stolidi kai kathara podosfairiko gipedo....pantos na gnorizete oti i atmosfaira pou tha exoume...den tha einai kamia sxesi me tin Ellada-Tourkia..pou eimastan kapos ''ekklisia'' siggnomi pou to leo...avrio tha einai apo ti thira 2 mexri tis 9...10.000 meli tis ''THIRAS 7''....pantos paradexomai...oti tin kaliteri atmosfaira tha tin kanoume...tis 28/9 me ton agona Olympiakos-Liverpool!! Wink Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Sun Sep 19, 2004 4:01 pm    Post subject: Reply with quote

Ευχαριστω θεε μου που αυτη τη μερα υπαρχω στη ζωη για να δω απο κοντα τον Θρυλο μου να αγωνιζεται στα καινουριο του σπιτι.
Το σπιτι ολων των γαυρων του κοσμου.

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!!!

Σε μια ωρα φευγω για καφε στο Μικρολιμανο και μετα για προσκυνημα μεσα στο ΝΑΟ ΜΑΣ!!!

Και ξεχαστε την ατμοσφαιρα γιορτης που υπηρχε στο Ελλαδα-Τουρκια.
Ξεχαστε τις γκομενιτσες που ηταν στο γηπεδο και δεν ηξεραν τι εχει η μπαλα μεσα.
Ξεχαστε ολους αυτους που πηγαν στο γηπεδο επειδη φετος ειναι της μοδας
η Εθνικη.
Απο δω και περα θα μιλαει ο λαος του Ολυμπιακου.

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ...

Και οποιος καταλαβε καταλαβε. Wink

Εχει αρχισει απο το πρωι στον Πειραια το πανυγηρι και θα συνεχιστει για τα επομενα χρονια που θα ειναι στη ζωη ο Θρυλος μας.

ΓΑΥΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΡΥΣΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΑΣ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
mfotinakis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 06 Jun 2004
Posts: 733
Location: Brno,Chania

PostPosted: Sun Sep 19, 2004 4:11 pm    Post subject: Reply with quote

twra na rwtisw ti sxesh exei auto me to gipedo ? kai ti mas noiazei emas ... tha ginw kakos..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Sun Sep 19, 2004 4:43 pm    Post subject: Reply with quote

ΚΑΜΙΑ!!!.

Ετσι μου ηρθε και ετσι το εγραψα...
Back to top
View user's profile Send private message
Manchester_7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Apr 2004
Posts: 800
Location: 53.3° N 2.3° W (Manchester, United Kingdom)

PostPosted: Sun Sep 19, 2004 4:46 pm    Post subject: Reply with quote

Περιμενουμε οπωσδηποτε photos απο τους γιλους του φορουμ που υα παρευρεθουν στο γηπεδο για τον σημερινο αγωνα για να δουμε τυχων διαφορες με την Ολυμπιαδα και την κατασταση του αγωνιστικου χωρου!! Για φορτιστε τις μπαταριες στις ψηφιακες Laughing ! Α ρε τυχεροι με τα διαρκειας.....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
aristidis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1448
Location: Πουθενιστάν

PostPosted: Sun Sep 19, 2004 7:05 pm    Post subject: Reply with quote

Πω πω...

Μακάρι να μπορουσα να κατέβω στην 6η αγωνιστική στο Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ αλλά δύσκολα...

Εισητήρια για Αθήνα, για Καραισκάκη, πολλά λεφτά...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
mfotinakis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 06 Jun 2004
Posts: 733
Location: Brno,Chania

PostPosted: Sun Sep 19, 2004 9:59 pm    Post subject: Reply with quote

o tapitas einai much better !!!
asxeto : plano apo elikoptero mono se kanena agwna champions league na perimenoume e...?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Mon Sep 20, 2004 2:03 am    Post subject: Reply with quote

Αρκετα καλυτερο το χορταρι.

Αν σε αγωνα με Καλιθεα ειχε τετοια ατμοσφαιρα τοτε σκεφτητε τι θα γινεται με Λιβερπουλ...
Back to top
View user's profile Send private message
Amon777
Visitor
Visitor


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 8

PostPosted: Mon Sep 20, 2004 2:41 am    Post subject: Reply with quote

Poly kalitero to xortari!!!! apisteyti atmosfera , fovero gipedo!!

Some photos here : http://karaiskaki.cjb.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Giorgos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 24 Mar 2004
Posts: 1059
Location: Peiraias

PostPosted: Mon Sep 20, 2004 3:29 am    Post subject: Reply with quote

Ακομα όμως σε καποια σημεια δεν ειναι στην κατασταση που θα'πρεπε..Ενω κ σε κανα-δυο τακλιν αν ειδατε παρατηρηθηκε παλι το φαινομενο να φευγουν κομματια..Φοβαμαι οτι αν δεν αντικατασταθει(που δε το βλεπω σε συντομο χρονικο διαστημα λογω αγ.υποχρεωσεων..)δεν λύνεται οριστικα το προβλημα.. Crying or Very sad Μακαρι να κανω λαθος..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
GusK
New Member
New Member


Joined: 18 May 2004
Posts: 42
Location: Ελλάς

PostPosted: Mon Sep 20, 2004 3:35 pm    Post subject: Reply with quote

Εχτές είχα την ευτυχία να παρευρεθώ στον ιστορικό πρώτο αγώνα του Ολυμπιακού στο Νέο "Γ. Καραϊσκάκης", ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2-1.



Δεν θα υπεισέλθω σε οπαδικές φανφάρες, όσο άρρωστος γάυρος κι αν είμαι, γιατί τελικά αυτός ο χώρος είναι κάτι πολύ ανώτερο για να αναλωθεί σε οπαδικές αντιπαραθέσεις. Ειλικρινά, δεν βρίσκω λόγια να περιγράψω την ομορφιά και την ηδονή των αισθήσεων που δημιουργεί αυτός ο χώρος σε κάθε γνήσιο λάτρη των γηπέδων, σε κάθε stadio-μανιακό, όπως μας χαρακτηρίζω όλους σε αυτήν την δυκτιακή παρέα.

Συστήνω ανεπιφύλακτα σε κάθε φίλο μέσα στο forum να δώσει αυτή την ευκαιρία στον εαυτό του και να παρευρεθεί σε κάποιο αγώνα, οι φωτογραφίες και τα video δεν μπορούν να ανταποκριθούν στην φυσική αίσθηση της live εμπειρίας.

Επίσης καλώ όλους μας να σεβόμαστε και να προστατεύουμε αυτόν το χώρο-κόσμημα για το ελληνικό και το ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο, να δείξουμε πάνω απ'όλα ΑΥΤΟΣΕΒΑΣΜΟ.

Αρκετά με τις φλυαρίες μου, ξέρω ότι ψοφάτε για το ΖΟΥΜΙ!!! ΙΔΟΥ ΛΟΙΠΟΝ:

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2-1
http://briefcase.pathfinder.gr/contents/GusK401144_1/26759o

Υ.Γ.: Admin και c_sun, τιμή μου να χρησιμοποιήσετε το υλικό για τις ανάγκες των sites σας.

Υ.Γ. 1: Έχω ΚΑΙ εκπληκτικά video με πανοραμικά πλάνα ΚΑΙ τα 2 γκολ του Ολυμπιακού!!! Το πρόβλημα είναι ότι είναι της τάξης των 2ΜΒ εως και 9ΜΒ, οπότε δεν μπορούν να γίνουν upload στον Pathfinder. Αν κάποιος φίλος γνωρίζει κάποιο άλλο μέσο/χώρο που να μπορώ να τα κάνω upload, ας μου το πει, please!!! Wink

Αυτά, ENJOY! Πιο πολλά μετά τον αγώνα OLYMPIACOS-LIVERPOOL.
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Mon Sep 20, 2004 4:34 pm    Post subject: Reply with quote

Δείτε την νέα ταινία "Καραϊσκάκη - Η επιστροφή"


Φωτογραφίες από την εξέδρα

Φωτογραφία από το χώρο των ατόμων με ειδικές ικανότητες

Φωτογραφίες από των αγωνηστικό χώρο

Φωτογραφίες του Ρίμπο

Φωτογραφίες από το περιβάλλον χώρο του γηπέδου και από την είσοδο και έξοδο του κόσμου

Σουίτες - Δημοσιογραφικά

Φωτογραφία από το μάτριξ όπου προβάλεται το σήμα του ολυμπιακού(πρίν την έναρξη του αγώνα). Δυστηχώς όταν η μηχανή μου εστιάζει σε φωτεινό πίνακα υποφωτίζει όλο το γύρω χώρο με αποτέλεσμα το γήπεδο να φαίνεται σαν "μαύρη ειν η νύχτα στα βουνά Twisted Evil ... μαύρη σαν καλιακούδα

Τέλος να αναφέρω ότι η θύρα σαλίγγαρος δεν φτιάχτηκε(κατά πάσα πιθανότητα) για άτομα με ειδικές ικανότητες αλλά για να εξέρχονται οι θεατές μετά το τέλος του αγώνα με τη μέγιστη δυνατή πυκνότητα και να αδειάζουν το πέταλο της Πειραιώς εντός 3-5 λεπτών. Φτιάχτηκε μόνο από τη Πειραιώς(προφανώς) γιατί εκεί συγκεντρώνεται η μεγάλη μάζα των οπαδών του Ολυμπιακού και επομένως βρέξει-χιονίσει εκεί θα έχει πάντα κόσμο. Άλλωστε οι θεατές με ειδικές ικανότητες(αν δεν κάνω λάθος) μπαίνουν στο γήπεδο με ανελκιστήρα από τη δυτική πλευρά που είναι τα δημοσιογραφικά Wink

Πραγματικά παιδιά μετρώντας το χρόνο που έκανα από τη θύρα 4(αποβιβαζόμενος από το σαλίγγαρο) μέχρι και που έφτασα κάτω στο δρόμο(ανατολική πλευρά - απέναντι από το μνημείο των θυμάτων της θύρας 7) δεν έκανα παραπάνω από 4-5 λεπτά (πήγαινα με τη ησυχία μου) Razz

Υ.Γ. Έχω και εγώ μικρά βιντεάκια από το πέταλο σε 640χ480 αλλά το μέγεθος τους είναι 20-50 ΜΒ και ως εκ τουτου απαγορευτικά στο να "ανέβουν" στο pathfinder.

Υ.Γ2. Κάτι μου λέει ότι αυτό το γήπεδο δεν πρόκειτα (σχεδόν ποτέ) να είναι ή να μοιάζει άδειο. Επίσης κάτι μου λέει ότι θα το μεγαλώσουν στο μέλλον
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Γήπεδα ποδοσφαίρου All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 112, 113, 114  Next
Page 70 of 114

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr