stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Τεχνικά θέματα(Η/Υ-Κινητά-Ψηφιακές Μηχανές-Palmtops-Gadgets)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 22, 23, 24  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "πολιτικό" κλουβί με τους τρελούς
View previous topic :: View next topic  

Τι σύνδεση χρησιμοποιείτε για να έχετε πρόσβαση στο δίκτυο ;
ADSL - Ευρυζωνική Σύνδεση ( Ταχύτητα λήψης ~ 768 Kbps )
0%
 0%  [ 0 ]
ADSL - Ευρυζωνική Σύνδεση ( Ταχύτητα λήψης ~ 1.024 Kbps )
0%
 0%  [ 0 ]
ADSL - Ευρυζωνική Σύνδεση ( Ταχύτητα λήψης ~ 2.048 Kbps)
57%
 57%  [ 4 ]
ADSL - Ευρυζωνική Σύνδεση ( Ταχύτητα λήψης > 2.048 Kbps έως 24.000 Kbps)
42%
 42%  [ 3 ]
Total Votes : 7

Author Message
ioannis31
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 18 Feb 2004
Posts: 762
Location: Suburbia

PostPosted: Tue Feb 13, 2007 5:56 pm    Post subject: Reply with quote

Έχει κάποιος ψάξει το θέμα παροχής triple play υπηρεσιών από On Telecoms και Vivodi καθώς επίσης και την τεχνολογία D-Lan για να ρωτήσω 1-2 πράγματα;
Back to top
View user's profile Send private message
Braveheart
Junior Member
Junior Member


Joined: 24 Sep 2006
Posts: 173
Location: Πρόεδρος Σ.Φ. Νίκου Αλέφαντου Θεσσαλονίκης

PostPosted: Mon Feb 19, 2007 8:24 pm    Post subject: Reply with quote

Kserei kaneis kanena programataki gia smartphones symbian pou na paramorfonei ti foni tou omilountos?Px na tin kanei pio varia pio apali i apla na tin kanei agnoristi? Exo sto mialo mou kati farses se filous mou.. Laughing Laughing Laughing

Efxaristo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Tue Feb 20, 2007 10:46 am    Post subject: Reply with quote

Πριν λίγο καιρό η Apple παρουσίασε το iPhone, μια συσκευή που μεταξύ άλλων χρησιμεύει και ως κινητό τηλέφωνο. Η Apple αναμένει (ή τουλάχιστον ευελπιστεί) ότι θα προκαλέσει επανάσταση στις κινητές τηλεπικοινωνίες αντίστοιχη με αυτή που προκάλεσε η εμφάνιση του Mac στον χώρο των Η/Υ.

Βασικό χαρακτηριστικό του iPhone είναι η έλλειψη πληκτρολογίου που αντικαθίσταται από την ύπαρξη οθόνης αφής σε όλη την πρόσοψη της συσκευής. Έρχεται με σκληρό δίσκο 4 ή 8 GB και αναμένεται στις ΗΠΑ τον Ιούνιο, με τιμή $499 (για την έκδοση 4 GB) και $599 (8 GB). Πολύ ανταγωνιστική αν σκεφτεί κανένας ότι τα καλύτερα smart phones που κυκλοφορούν έχουν κόστος τουλάχιστον €400.

Πιο αναλυτική παρουσίαση και φωτογραφίες εδώ.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
projected
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1172
Location: Rome-Athens

PostPosted: Sun Mar 18, 2007 7:24 pm    Post subject: Reply with quote

Eimai etoimos gia agora thleorashs plasma h lcd 37'' h 40''.
8elw na ksodepsw <=2.000euro.
Den exw idea epi tou 8ematos.
Media market kai Hlektronikh A8hnwn einai ta kalutera merh gia agora?
Exete kapoia sugkekrimenh protash?
Poia einai ta texnika xarakthristika pou prepei na proseksw?
Back to top
View user's profile Send private message
Ο.Υ.Σ.Τ.
Full Member
Full Member


Joined: 02 Aug 2004
Posts: 374
Location: Θεσσαλονίκη

PostPosted: Mon Mar 19, 2007 2:56 am    Post subject: Reply with quote

Το πρωτο που πρεπει να κανεις ειναι να καταληξεις σε μαρκα και μοντελο τηλεορασης. Μετα τα πραγματα ειναι ευκολα, οπου την βρεις φθηνοτερα
Back to top
View user's profile Send private message
GEORGE
Senior Member
Senior Member


Joined: 28 May 2004
Posts: 466
Location: GLYFADA/ATHENS

PostPosted: Mon Mar 19, 2007 10:51 am    Post subject: Reply with quote

projected

μπες στο www.avsite.gr και θα μαθεις πολλα εκει.
Το θεμα ειναι να κρινεις μονος σου τι σου κανει.
Παντως σε γενικες γραμμες να εχεις στο νου σου
οτι η εικονα που βλεπεις στην crt τηλεοραση, παρακολουθωντας
τα ελευθερα καναλια ειναι πολυ καλυτερη απο την tft ή lcd.
H διαφορα προς το καλυτερο φενεται οταν βλεπεις dvd (ειδικα αν εχει hdmi συνδεση) και ψηφιακα καναλια (πραγματικα ψηφιακα και οχι το αισχος της ΕΡΤ). Αν εχεις στο νου σου με την αγορα της tft να δημιουργησεις και ενα καλο home cinema, τοτε ψαχτο παραπανω.
Back to top
View user's profile Send private message
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Mon Mar 19, 2007 11:16 am    Post subject: Reply with quote

Arrow projected
Plasma να πάρεις. Καλύτερη ποιότητα χρώματος, καλύτερη οξύτητα, ταχύτερη απόκριση, καλύτερη απόδοση αντίθεσης, κλπ.
Βέβαια ουδέν καλόν αμιγές κακού. Οι οθόνες υγρών κρυστάλλων (LCD) είναι φθηνότερες, λιγότερο ενεργοβόρες και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής.
Να αγοράσεις τηλεόραση plasma και να πεις "θα την έχω για 15 χρόνια", απλά ξέχνα το! Όταν εξαντληθεί η πηγή παραγωγής φωτός, αυτή δεν αντικαθίσταται. Οι plasma δεν αγαπάνε το concept "έχω την τηλεόραση συνεχώς ανοιχτή και παίζει μόνη της".
Αλλά αν δώσεις 2 χιλιάρικα και σου ζήσει για 8 - 10 χρόνια, η απόσβεση είναι πολύ γρήγορη, δεδομένης της αισθητής διαφοράς στην ποιότητα εικόνας και της ραγδαίας ξεφτίλας του ευρώ (2000 ευρώ στις μέρες μας, -πόσο μάλλον σε 10 χρόνια-, δυστυχώς δεν είναι τίποτα. Ενώ 700.000 δραχμές ήταν πολλά λεφτά).
Εξάλλου, η τεχνολογία plasma εξελίσσεται συνεχώς, και οι τωρινές τηλεοράσεις δεν έχουν καμμιά σχέση με τις άλλες plasma όταν πρωτοβγήκαν.

Θα έλεγα επίσης να μην βιαστείς να πάρεις τηλεόραση HD (hi-definition) και δώσεις τζάμπα παραπάνω λεφτά, διότι απλά τα κανάλια μας δεν παράγουν ακόμα ψηφιακό σήμα (εκτός αν έχεις και ΝΟVA). Θυμάμαι που κάποτε λυσσάγαμε όλοι να πάρουμε στερεοφωνικές τηλεοράσεις, όταν όλα τα κανάλια εξέπεμπαν μονοφωνικό ήχο, Laughing
Όμως, αν θυμάμαι καλά, βάσει νόμου είναι υποχρεωμένα να αναβαθμίσουν το σήμα τους ως το 2012, οπότε, αν μη τι άλλο, φρόντισε οπωσδήποτε να πάρεις τηλεόραση HD-ready.
Αυτά. Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
marin
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 29 Apr 2004
Posts: 1414
Location: London

PostPosted: Mon Mar 19, 2007 12:16 pm    Post subject: Reply with quote

Tha diafonisw edw. Oi plasma screens einai eupatheis kai einai apodedeigmeno oti mesa se poly ligo xronimo diastima xalane. Einai ontws kalyteres apo tis LCD alla ti na to kaneis otan se dyo xronia tha theleis alli tileorasi?
Back to top
View user's profile Send private message
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Mon Mar 19, 2007 12:47 pm    Post subject: Reply with quote

Arrow marin
Αμ πές το μας ότι έχεις LCD, κοπέλα μου, να το καταλάβουμε! Razz
Όχι, εντάξει, απ' όσο μπορώ να γνωρίζω και από προσωπική πείρα, η διάρκεια ζωής και των δυο τύπων τηλεοράσεων έχει αυξηθεί σημαντικά πλέον, τα τελευταία χρόνια.
Παρ' όλα αυτά, οι plasma πράγματι εξακολουθούν να είναι πιο ευαίσθητες επειδή θερμαίνονται πιο γρήγορα. (πολλά ανεμιστηράκια Arrow μεγαλύτερος θόρυβος).
Επίσης μπορεί να σου παρουσιάσουν το φαινόμενο burn in. Δηλαδή αν μια εικόνα μείνει στην οθόνη για πολλή ώρα, το αποτύπωμά της μένει εκεί.
Άσε που, απ' όσο γνωρίζω, βγαίνουν από 42 ίντσες και πάνω.

Τέλος πάντων, για να μην χαθούμε στα τεχνικά, και οι TFT (LCD) είναι καλές τηλεοράσεις, πιο οικονομικές και μακροβιότερες.
Ειδικά αν δεν έχεις τρελλά φράγκα, μεγάλο χώρο στο σπίτι σου, και εξειδικευμένες απαιτήσεις από το χρώμα. Και ποιος έχει, εδώ που τα λέμε? Ποιος μπορεί να καταλάβει τη διαφορά εκτός από αυτούς που έχουν ψύχωση με την τεχνολογία και τα σκαλίζουν?
Δηλαδή εμένα καλύτερα να με βάλεις να οδηγήσω διαστημόλοιο, παρά να καταλάβω τη διαφορά... απόκρισης στο μαύρο! Razz Razz

Τέλος πάντων. Άντε πάρε μια LCD και καλορίζικη.
Ρίξε όμως μια ματιά και σε αυτό:

Size: Both LCD TVs and plasma TVs are thin as you could hope for. In screen size plasmas usually run larger though don’t usually come in smaller sizes, which is sometimes needed.
Viewing Angle: Plasma have a wider viewing angle.
Life Span: Both have good lifespan.
Issues: Plasma sometimes suffer from “burn in” effect. LCD TVs are sometimes susceptible to a delay that causes the outline of figures or objects to appear jagged.
Color: LCD TVs are renowned for a sharp picture and vibrant color. Plasma TVs are known for a wide range of colors and accurate color reproduction.
Brightness: LCD TVs are said to do slightly better in bright-light conditions.
Black Levels: Plasma TVs generally produce very black blacks whereas an LCD TV will produce a very dark charcoal gray.
Contrast Levels: Plasma TVs, technically, are said to have greater contrast levels.
Cost: Prices for both types of TVs are decreasing rapidly.


Last edited by Ypsilon on Mon Mar 19, 2007 1:10 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
GEORGE
Senior Member
Senior Member


Joined: 28 May 2004
Posts: 466
Location: GLYFADA/ATHENS

PostPosted: Mon Mar 19, 2007 12:58 pm    Post subject: Reply with quote

HDready tft ειναι ολες πλεον.
TFT με HDMI yποδοχή ΠΡΕΠΕΙ να παρεις. Η εικόνα ειναι ΑΠΑΙΧΤΗ φτάνει το dvd player σου να εχει και αυτο hdmi συνδεση. Αν δεν εχει πετατο και παρε ενα με 200€. Ακομα καλυτερα περιμενε λίγο και παρε το PS3 pou ειναι και blue ray player και η ποιοτητα της εικονας ειναι ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ (παιζουν και τα DVD).

Oi tft στο μονο που υστερουν σε σχεση με τις plasma ειναι το βάθος χρώματος στο μάυρο. Με την πλασμα βλεπεις απειρες διαβαθμισεις του μαυρου (ειδικα στα νυχτερινα πλανα η διαφορα ειναι τεραστια), ενω με τις tft ειναι πιο "σκληρό". Συμβουλή δική μου ειναι να παρεις TFT δαγκωτο διοτι η τεχνολογια τους αναπτυσεται ραγδαια και καποιες "ασθενειες" που εχουν ξεπερνιουνται (βλεπε διαγώνιο πχ), ενω οι πλασμα εχουν ταβανιασει και δυσκολο να εξελιχθουν και αλλο.
Back to top
View user's profile Send private message
projected
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1172
Location: Rome-Athens

PostPosted: Mon Mar 19, 2007 5:08 pm    Post subject: Reply with quote

Euxaristw gia tis sumboules.
Sygkekrimeno montelo mporeite na mou peite? (fugoponos... Laughing )
An eprepe na agorasete aurio mia thleorash 37 h 40' me budget 2.000 euro, exontas nova, ti 8a pairnate?
Sugkekrimena pragmata 8elw, oxi aerologies. Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
ael
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 15 Feb 2004
Posts: 1854
Location: πινω Λουμιδη.ΚΟΥΠΑτο...

PostPosted: Mon Mar 19, 2007 6:15 pm    Post subject: Reply with quote

αν σου πουμε,μηπως θα μας ζητησεις να στη φερουμε και σπιτι? Razz Laughing
αν και δεν εχω ιδεα,θα σου προτεινα να παρεις sony.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Mon Mar 19, 2007 7:18 pm    Post subject: Reply with quote

Κοίτα, το ιδανικό θα ήταν να πάρεις Bang & Olufsen, αλλά σε αυτές, δυο χιλιάρικα κάνουν μόνο τα κουμπάκια! Laughing Laughing
Η σειρά Bravia της Sony είναι πολύ καλή, ενώ (προσωπική μου εκτίμηση) είναι πως οι Philips θα είναι πάντα ένα βήμα μπροστά από όλες τις άλλες.

Επέμεινε στο HDready και στην υποδοχή HDMI, και να είσαι σίγουρος πως όποια και να πάρεις θα έχεις κάνει μια καλή αγορά. Μην ξεχνάς πως θες μια τηλεόραση που αύριο -μεθαύριο θα πρέπει να συνεργαστεί με DVD blue ray. Μην το χαντακώσεις παίρνοντας μια "σκέτη".

Και μην κάνεις το λάθος που κάνουν όλοι. Η καλή εικόνα δεν είναι μόνο θέμα τηλεόρασης. Χρειάζεται και κορυφαία κεραία με ειδικά καλώδια. Λυπάμαι που ως προς αυτό δεν έχω συγκεκριμένες γνώσεις, ξέρω μόνο πως στις σοβαρές κεραίες πέφτει πολλή τεχνολογία πάνω τους.
Στη θέση σου θα την αγόραζα πακέτο με την τηλεόραση, και εννοείται πως θα αξίωνα από τον πωλητή να μου στείλει και συνεργείο για να την τοποθετήσει (δεν το κάνουν όλες οι αλυσίδες ηλεκτρικών αυτό).

Άντε λοιπόν, καλορίζικη! Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
projected
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 18 Jul 2004
Posts: 1172
Location: Rome-Athens

PostPosted: Mon Mar 19, 2007 10:24 pm    Post subject: Reply with quote

Exw kentrikh doryforikh keraia, opote fantazomai oti den mporw na epembw, etsi den einai?
Prox8es perasa apo MediaMarket sto Marousi kai mou ekane entypwsh mia Panasonic(37 h 40'') se prosfora 1045euro.
Auto pou me ekseplhkse sta xarakthristika ths htan to Contrast 10.000:1
H poiothta eikonas fainotan foberh se sxesh me kati alles Samsung ktl pou kostizan 700euro sxedon parapanw....
Mono kati Samsung me contrast 6000:1 eixan paromoia ka8arothta sthn eikona.
Pws einai dunaton na kostize toso f8hna?
Ekeinh akribws htan h stigmh pou skefthka: "As mhn kanw tipota, mexri na sumbouleutw to forum... Laughing "
Back to top
View user's profile Send private message
Pagouras
Senior Member
Senior Member


Joined: 11 Jan 2005
Posts: 528
Location: Γαλάτσι,Αθήνα(Άντε & λίγο Γιάννινα)

PostPosted: Tue Mar 20, 2007 2:56 pm    Post subject: Reply with quote

Παιδιά,θέλω επειγόντως βοήθεια!Έχω έναν laptop Acer ο οποίος από σημερα το βράδυ σταμάτησε να μου ανοιγεί τον Explorer..Eνώ δηλάδη ανοιγει κανονικά,μου βγάζει και τους χρηστες,όταν επιλεγω τον δικό μου λογαριασμο μου δείχνει μονο το φόντο και τιποτα παραπανω! Sad Ούτε εικονιδια,ούτε μπαρα έναρξης,ούτε τιποτα.. Evil or Very Mad Καμια ιδεα για το τι παίζει??Και αν καποιος γνωριζει,υπαρχει αντιπροωπεια της Acer και στην Ελλάδα.? Question
Back to top
View user's profile Send private message
chr.04
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 05 Mar 2004
Posts: 1566
Location: Thessaloniki

PostPosted: Tue Mar 20, 2007 3:16 pm    Post subject: Reply with quote

Όταν έψαχνα για φορητό για τους acer άκουσα τα χειρότερα σε θέματα κατασκευής. Ένας φίλος μου έχει, μια μέρα το έκανα restart πατώντας το κουμπί on off, το οποίο πίαστηκε γύρω γύρω από το πλαστικό και δεν σηκωνόνταν (με την καλή έννοια) με τίποτα. Τελικά με τσιμπιδάκι το φτιάξαμε.

Αυτό που περιγράφεις είναι μάλλον πρόβλημα λειτουργικό συστήματος και όχι υπολογιστή.

Υπάρχει αντιπροσωπεία στην Ελλάδα αλλά τα στέλνουν Ιταλία για επισκευή.
Back to top
View user's profile Send private message
aikinn
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 08 Jul 2004
Posts: 763

PostPosted: Tue Mar 20, 2007 3:25 pm    Post subject: Reply with quote

Δεν χρειάζεται να τρέχεις σε αντιπροσωπίες και τεχνικούς με το παραμικρό πρόβλημα και να πληρώνεις τσάμπα. Λογικά τα windows έχουν φάει κόλλημα και μπορεί να χρειαστείς format. Δοκίμασε να μπεις με safe mode ώστε να σώσεις ότι δεδομένα χρειάζεσαι και κάνε ένα system restore από τα system tools. Αλλά πρώτα απ' όλα σώσε αυτά που χρειάζεσαι. Αν το system restore δεν δουλέψει τότε κάνε format. Άλλωστε μία φορά τον χρόνο καλό είναι να γίνεται.
Back to top
View user's profile Send private message
Ypsilon
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3951
Location: Copenhagen, Denmark

PostPosted: Tue Mar 20, 2007 3:26 pm    Post subject: Reply with quote

Acer
Support Number for Greece: 801 500 2000
Availability: Monday to Friday, from 10:00a.m. until 13:45p.m. and from 15:00p.m. until 18:45p.m.
Cost: Local Dial Cost (Greek)
Language Spoken: Greek


support_greece@acer-euro.com

Καλή τύχη. Είναι να μην σου κάτσει η στραβή. Το δεύτερο laptop μου είναι Acer το πηγαινοφέρνω σε αεροπλάνα και αυτοκίνητα, τρώει το τράνταγμα της αρκούδας και δεν μου έχει πάθει τίποτα.
Απ' ό,τι έχω ακούσει κι εγώ πάντως, η αντιπροσωπεία τους δεν λέει και τίποτα.
Αν δεν ισχύει το νούμερο που σου έδωσα, πάρε το 11 8 80.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
villsugar
Full Member
Full Member


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 231
Location: London

PostPosted: Tue Mar 20, 2007 5:18 pm    Post subject: Reply with quote

prin kaneis otideipote allo...

dokimase na deis an to windows task manager leitourgei (alt+del+ctrl).

An anoigei, checkare an trexei to explorer.exe sto tab Processes.
an nai stamata to (patas epanw tou kai meta End Process)

Meta pigene (sto parathuro tou task manager): File -> New Task(Run...) kai me to Browse... dokimase na anoikseis to C:\WINDOWS\explorer.exe.

Isws eisai tuxeros...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Tzinos
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 02 Apr 2004
Posts: 993
Location: London

PostPosted: Tue Mar 20, 2007 6:07 pm    Post subject: Reply with quote

Oσον αφορα τους Acer θα ηθελα να πω οτι ο λαπτοπ μου απο το 2004 που τον αγορασα, εχει παθει τα μυρια οσα(τρανταγματα, πεσιματα, βρωμ!! κτλ κτλ!!!) και δεν του εχω κανει ΟΥΤΕ ΦΟΡΜΑΤ!!

Ο δικος μου τουλαχιστον ειναι σκ'λι που λενε (!!) αυτη την στιγμη εχει 223ΜΒ available (ισα ισα για τα windows!) και παρολαυτα τρεχει!!
Οσον αφορα το σερβις, μια φιλη μου δεν ειχε προβλημα...
Back to top
View user's profile Send private message
GEORGE
Senior Member
Senior Member


Joined: 28 May 2004
Posts: 466
Location: GLYFADA/ATHENS

PostPosted: Tue Mar 27, 2007 9:21 am    Post subject: Reply with quote

Πήρε κανεις σας το PS3? An ναι, θα είχε ενδιαφερον ενα post με λεπτομερειες για την λειτοργια του, τις επιδοσεις του σαν παιχνιδομηχανη ή σαν media center.
Πάντως σε Λονδινο, Παρισι και αλλες Ευρωπαικές πρωτεύουσες, η Sony έκανε πολυ καλο promo πληρώνοντας μέχρι και το taxi για να πανε σπίτι τους οι πρώτοι που αγορασαν την κονσόλα.!!

Λανσάρισμα με παρασκήνιο για το PS3 στην Ευρώπη
Back to top
View user's profile Send private message
gm2263
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1840
Location: Athens, Hellas

PostPosted: Tue Mar 27, 2007 9:40 am    Post subject: Reply with quote

To είδα σε διάφορα μαγαζιά. Τα γραφικά του είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ αγγίζοντας τα όρια του ρεαλισμού.

Το θέμα είναι φυσικά ότι είναι πάρα πολύ ακριβό ακόμα και στην Ελλάδα, λίγοι έχουν τα χρήματα να το αγοράσουν.
Back to top
View user's profile Send private message
Kalashnikov
Senior Member
Senior Member


Joined: 26 Feb 2004
Posts: 597
Location: Brussels

PostPosted: Tue Mar 27, 2007 10:15 am    Post subject: Reply with quote

FYI: sto Dubai kostizei €100 pio f8ina ap'oti stin Evrwpi. Osoi exete kapoio filo/gnwsto pou menei i ta3idevei ekei....twra ir8e i wra na ton ekmetallefteite Cool
egw pantws to ekana idi....
Back to top
View user's profile Send private message
GEORGE
Senior Member
Senior Member


Joined: 28 May 2004
Posts: 466
Location: GLYFADA/ATHENS

PostPosted: Tue Mar 27, 2007 10:19 am    Post subject: Reply with quote

Αφου λοιπον καλασνικοφ τον εκμεταλευτικες, μολις το λάβεις
και κάνεις το crash test, ενημερωσε για την δυναμικη του. Εμενα πιο πολυ με νοιαζει σαν blue ray player και media center, γιατι σαν παχνιδομηχανη ειναι δεδομενο οτι θα είναι πολυ μπροστα.
Back to top
View user's profile Send private message
gm2263
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1840
Location: Athens, Hellas

PostPosted: Tue Mar 27, 2007 11:20 am    Post subject: Reply with quote

BTW, ποιές είναι οι αντιδράσεις των υπολοίπων ανταγωνιστών (και εννοώ κυρίως την Microsoft)? To Χ-Βox είναι και αυτό αξιόλογο αι με μια μικρή αναβάθμιση μπορεί να ανατγωνιστεί το PS3

Θα μου πείς αυτό έχει και Blu-ray drive, αλλά αυτό λύνεται...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "πολιτικό" κλουβί με τους τρελούς All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 22, 23, 24  Next
Page 17 of 24

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr