stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Νέο Γήπεδο Παναθηναϊκού
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 132, 133, 134  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Γήπεδα ποδοσφαίρου
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gladiator
Junior Member
Junior Member


Joined: 24 Sep 2004
Posts: 87
Location: Athens - Goudi

PostPosted: Mon Oct 25, 2004 8:43 pm    Post subject: Reply with quote

ΤΑ ΜΑΘΑΤΕ??????!!!!!
Το "Σκονάκι" φιλοξενεί εκτενές αφιέρωμα με τίτλο
"ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΑΟ"!!
"Στο Δήμο Παπάγου σε 45 περίπου στρέμματα ακριβώς πίσω από τα στρατιωτικά νοσοκομεία 401 και ΓΝΑ στην Κατεχάκη χωροθετεί ο υπουργός ΠΕΧΩΔΕ Γιώργος Σουφλιάς το γήπεδο του Παναθηναϊκού"!!!!!!!
Παιδιά το άρθρο είναι 2 σελίδες, έχει και φωτο που δείχνει ακριβώς που θα είναι. Δυστυχώς δεν έχω scanner...
Sad Sad Sad
Πάντως στα 45 αυτά στρέμματα η ΠΑΕ Παναθηναϊκός σχεδιάζει να χτίσει:
Πολυτελές γήπεδο ποδοσφαίρου 35.000 θέσεων
Χώρους στάθμευσης
Καταστήματα
Χώρους καφέ και εστιατορίων
Εγκαταστάσεις του ερασιτέχνη ΠΑΟ

Δεν ξέρω αν λέει μαλακίες ή όχι η εφημερίδα, πάντως εμένα μου ακούγεται πολυ θετικό το όλο θέμα και θα εξηγήσω γιατί:
1. Το γήπεδο θα γίνει από την απέναντι πλευρά της Κατεχάκη από το Πάρκο Γουδή (προς Παπάγου), οπότε δεν έχω καμία αντίρρηση.
Very Happy 2. Η κατασκευή των αθλητικών εγκαταστάσεων θα συνδυαστεί με τη δημιουργία Μητροπολιτικού Πάρκου στο υπόλοιπο της έκτασης που ανήκει στο υπουργείο Εθνικής Άμυνας και βρίσκεται κυρίως στην "απέναντι όχθη" της Κατεχάκη (Δήμος Αθηναίων - Δήμος Ζωγράφου). (εγώ εκεί είναι που δεν ήθελα να χτιστεί το γήπεδο, αλλά να γίνει πάρκο) Very Happy
2. Μιλάμε μόνο για 45 στρέμματα και όχι για 90 όπως είχε αρχικά ειπωθεί.
Το βασικό αρνητικό είναι ότι το γήπεδο θα είναι ανάμεσα στα νοσοκομεία, που είναι κάτι αρνητικό... Confused
Αυτά τα βασικά. Περιμένω αντιδράσεις...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ael
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 15 Feb 2004
Posts: 1854
Location: πινω Λουμιδη.ΚΟΥΠΑτο...

PostPosted: Mon Oct 25, 2004 9:10 pm    Post subject: Reply with quote

egw,mexri na dw na arxizei h kataskeuh den pisteuw tipota kai kanena...hdh opws exei grapsei h smarg,giortasame kai ta genethlia twn sxediwn tou ghpedou...h kathe fyllada grafei oti thelei gia to ghpedo tou pao profanws gia na poulhsei kai kanena fyllo parapanw...mh xexnas file mou galdiator pws den exoun perasei polles meres apo tote pou to sportime evgale eidhsh gia ghpedo dto goudi...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gladiator
Junior Member
Junior Member


Joined: 24 Sep 2004
Posts: 87
Location: Athens - Goudi

PostPosted: Tue Oct 26, 2004 1:35 am    Post subject: Reply with quote

Φίλε ael, δεν έχεις άδικο, πολλά έχουμε ακούσει...
(η sportime μιλούσε για γήπεδο στο Ελληνικό, όχι στο Γουδί - αυτό το έγραψε η Ελευθεροτυπία νομίζω)
Όμως, το "Σκονάκι" είναι τοπική εβδομαδιαία εφημερίδα του Ζωγράφου που διανείμεται ΔΩΡΕΑΝ στα super markets, οπότε δεν έχει λόγο να γράφει μαλακίες για να πουλήσει.
Δεν ξέρω αν θα γίνει πραγματικότητα αυτό που λέει το άρθρο, αλλά εγώ χαίρομαι γιατί είναι νομίζω ότι είναι καλύτερη πρόταση να πάρει 45 στρέμματα στου Παπάγου από το να πάρει 90 στρέμματα ο ΠΑΟ μέσα στο Πάρκο Γουδή (ή Γουδί, όπως σκατά γράφεται...)
Παπαγιώτες βάζελοι, να δούμε τι θα πει ο δήμαρχός σας τώρα... Όχι που τα χώνατε σε μένα που έλεγα όχι στο Γουδί... Twisted Evil Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
xrtc
Junior Member
Junior Member


Joined: 07 May 2004
Posts: 123

PostPosted: Tue Oct 26, 2004 12:52 pm    Post subject: Reply with quote

Quote:
Το βασικό αρνητικό είναι ότι το γήπεδο θα είναι ανάμεσα στα νοσοκομεία, που είναι κάτι αρνητικό...


όντως, αν είναι να πάμε πάλι δίπλα σε νοσοκομεία, πάλι θα υπάρχει πρόβλημα...
Back to top
View user's profile Send private message
saturn
Junior Member
Junior Member


Joined: 06 Jul 2004
Posts: 90

PostPosted: Tue Oct 26, 2004 1:02 pm    Post subject: Reply with quote

εγώ πάντα ήθελα, να μεταφερθεί ο ΠΑΟ από τη Λεωφόρο, μόνο και μόνο γιατί είναι δίπλα στο Αντικαρκινικό νοσοκομείο του Αγίου Σάββα...
έχει τύχει να βρεθώ στο συγκεκριμένο νοσοκομείο, ως επισκεπτης κατά τη διάρκεια αγώνα της εθνικής
και όντως δεν είναι ότι καλύτερο για τους ασθενείς..πόσο μάλλον αν παίζει ο ΠΑΟ σε ντέρμπυ....

υπομονή, ότι είναι να γίνει, θα γίνει...πάντως μου φαίνεται δύσκολο ο Δήμος Παπαάγου να δεχτεί λένα τέτοιο σχέδιο...
εδώ οι άνθρωποι αντιδρούσαν στην κατασκευή του γηπέδου στην περιοχή του Γουδιού, που είναι και απέναντι τους..
δε θα αντιδράσουν τώρα που ίσως το γήπεδο γίνει στο χώρο τους ?

η μελέτη του Πολυτεχνείου τι λέει?
Back to top
View user's profile Send private message
wizard
Senior Member
Senior Member


Joined: 30 Apr 2004
Posts: 468
Location: Athens & UK

PostPosted: Tue Oct 26, 2004 2:17 pm    Post subject: Reply with quote

Σα δημότης Παπάγου εγκρίνω το σχέδιο και περιμένω από ώρα σε ώρα τις κατασκευαστικές εταιρίες να πιάσουν δουλειά.. Very Happy

Αλλά αν γίνεται κάντε το 40.000
Mad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LEFTERIS733
Junior Member
Junior Member


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 94
Location: PERISTERI

PostPosted: Wed Oct 27, 2004 12:43 am    Post subject: Reply with quote

saturn wrote:
εγώ πάντα ήθελα, να μεταφερθεί ο ΠΑΟ από τη Λεωφόρο, μόνο και μόνο γιατί είναι δίπλα στο Αντικαρκινικό νοσοκομείο του Αγίου Σάββα...


Ρε παιδια μην τρελαθουμε τελειως.Το γηπεδο υπαρχει εκει σχεδον 85 χρονια.Το νοσοκομειο δεν ξερω ποτε εγινε αλλα σιγουρα μετα το γηπεδο.Δηλαδη πανε και φτιαχνουν νοσοκομειο διπλα σε γηπεδο και μετα λενε να φυγει το γηπεδο γιατι κανουν φασαρια; Twisted Evil ελεος,τι λογικη ειναι αυτη;ας φυγει το νοσοκομειο.ΟΥΣΤ.
(με τα προηγουμενα δεν εχω σκοπο να προτεινω να φυγει το νοσοκομειο,αλλα να δειξω την αντιθεση μου με τη λογικη ορισμενων να φυγει το γηπεδο γιατι ενοχλει.Και εγω θελω να φυγει γιατι στη λεοφωρο δεν υπαρχει χωρος για σοβαρο γηπεδο αλλα οχι ηρθαν τα αγρια να διωξουν τα ημερα.Ειναι τουλαχιστον γελοιο να ζητουν ορισμενοι να φυγει το γηπεδο λογω της φασαριας.Ας μην εφτιαχναν εκει το νοσοκομειο.Ετσι απλα).
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Admin
Site Owner
Site Owner


Joined: 16 Jan 2004
Posts: 2296
Location: Davelis Cave (απ'έξω)

PostPosted: Wed Oct 27, 2004 3:07 am    Post subject: Reply with quote

Θεωρώ απλά αχαρακτήριστο το παραπάνω μήνυμα. Ειδικά τα περί "άγριων" και "ήμερων". Τίποτα περισσότερο.

Evil or Very Mad

(Ελάχιστη σημασία έχει, αλλά ας το πούμε και αυτό: το Ελληνικό Αντικαρκινικό Ινστιτούτο και το νοσοκομείο Αγιος Σάββας ιδρύθηκε το 1935)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
saturn
Junior Member
Junior Member


Joined: 06 Jul 2004
Posts: 90

PostPosted: Wed Oct 27, 2004 9:19 am    Post subject: Reply with quote

δεν καταλαβαίνω γιατί είναι αχαρακτήριστο το μήνυμα ?

προς τι η έκλπηξη ?
τι δουλειά έχουν τα άγρια και τα ήμερα ?

εγώ αναφέρω μια προσωπική εμπειρία και δεν σημαίνει ότι επειδή λέω κάτι είμαι εχθρός του ΠΑΟ ή του νέου του σταδίου ...αμαν πια..

τα γήπεδα έχουν τη δικιά τους χάρη και προσφορά στην κοινωνία, αλλά και τα νοσοκομεία το δικό τους ρόλο...

το ότι το συγκεκριμένο γήπεδο λέγεται Λεωφόρος και το συγκεκριμένο νοσοκομείο Αντικαρκινικό, για μένα τουλάχιστον είναι εξίσσου σημαντικό..

πρέπει όμως να ντραπώ να αναφέρω μια κατάσταση που υπάρχει και που βίωσα ?

στο 2004 ζούμε και κάποια πράγματα πρέπει να διορθωθούν...και το ότι ίσως κάποια άλλα πράγματα δε συζητούνται γιατί ενοχλούν, δεν με αφορά..


μάκαρι να κλείσει το συγκεκριμένο νοσοκομείο, μακάρι να μεταφερθεί αλλού ή μακάρι ο ανθρώπινος πόνος να μην ήταν σημαντικός...και μακάρι να σωζόταν η ιστορική έδρα τιου ΠΑΟ, ειλικρινά μάκαρι...

το ότι τώρα συζηταμέ και λέμε ότι ίσως το γήπεδο κατασκευαστεί στου Παπάγου, πάλι σε απόσταση αναπνοής από τα στρατιωτικά νοσοκομεία και τα νοσοκομεία της Μεσογείων, ε ναι δεν με ευχαριστεί, αλλά με κάνει να ελπίζω ότι δεν θα είναι και σε απόσταση ...ανάλογη με αυτή του Αγίου Σάββα..αλλά θα γίνει οργανωμένα, σε ένα σωστά ανεπτυγμένο, ρυμοτομικό πλαίσιο ...και με τοίχους καλά ηχομονωμένους !!!

όπως και να έχει υπομονή, δεν μας πέφτει λόγος εξάλλου... οι είδικοί, σίγουρα θα πάρουν την καλύτερη απόφαση..

ειλικρινά συγνώμη πάντωςε , ίσως αυτά που γράφω είναι παράλογα.....


Last edited by saturn on Wed Oct 27, 2004 9:42 am; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
savroulis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1632
Location: Athens, Greece

PostPosted: Wed Oct 27, 2004 9:27 am    Post subject: Reply with quote

"Παράλληλα, σύμφωνα με δημοσίευμα του Βήματος, έγινε ρύθμιση για την εκτός σχεδίου περιοχή στο Γουδί, όπου επιδιώκεται η συγκέντρωση σειράς δραστηριοτήτων, μεταξύ των οποίων είναι -κατά πάσα πιθανότητα- και το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού.

Όπως αναφέρεται στη συγκεκριμένη υπουργική απόφαση, για την ενίσχυση του κοινωνικού εξοπλισμού εγκρίνεται ρυμοτομικό σχέδιο στην εκτός σχεδίου περιοχή Γουδί του Δήμου Αθηναίων, για τον καθορισμό χώρου ανέγερσης νέων κτιρίων Oγκολογικής Μονάδας, χώρου πρασίνου, χώρου στάθμευσης και δρόμου πρόσβασης σε αυτήν.

"apo in.gr http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=575938&lngDtrID=244

Arrow saturn έπεσες διάνα!!!!!! ωραίος!!!! αλλά γήπεδο χωρίς αντικαρκινικό δεν γίνετε, οπότε τα πάνε πακέτο!!! είναι μάλλον για να τους κρατάει στην τσίτα!!!!! Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
saturn
Junior Member
Junior Member


Joined: 06 Jul 2004
Posts: 90

PostPosted: Wed Oct 27, 2004 9:37 am    Post subject: Reply with quote

υπεράνω όλων, οι νόμοι !!!

περαστικά μου !!!
Back to top
View user's profile Send private message
xrtc
Junior Member
Junior Member


Joined: 07 May 2004
Posts: 123

PostPosted: Wed Oct 27, 2004 9:53 am    Post subject: Reply with quote

α ρε ΠΑΝΑΘΑ...αρρώστια !!!

ας αρχίσουν οι χωροί και τα τσιμέντα !!!!
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Wed Oct 27, 2004 10:38 am    Post subject: Reply with quote

losada7 wrote:
Εγώ πάντως ακούω διάφορα σενάρια για διαφορετικές περιοχές του λεκανοπεδίου και έχω την εντύπωση ότι ίσως δούμε καμία έκπληξη μετά τα μαγειρέματα σχετικά με το ζήτημα του γηπέδου του Παναθηναϊκού. Εκτός και αν ολα αυτά είναι προπέτασμα καπνού για να εφυσηχάσει ο κόσμος που κατοικεί στις 2 περιοχές(Γουδί, Ελαιώνας) που ακούγονται σαν πιθανότερες έδρες του ΠΑΟ ώστε να καταφέρουν να περάσουν στο χτήσιμο του νέου γηπέδου.


Λέτε να βγω μάντης και να γίνει στο Γουδί τελικά το γήπεδο;;

Παναθηναϊκοί βάλτε τις επαναφορτιζόμενες στους φορτιστές σας, καθαρίστε με ειδικά μαντηλάκια τους φακούς των φωτογραφικών σας μηχανών και ετοιμαστείτε για πολλές φωτογραφίες ... θέλω να αποδείξτε ότι είστε δεινότεροι φωτογράφοι από εμένα Twisted Evil Twisted Evil Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Agamemnon_
New Member
New Member


Joined: 11 Sep 2004
Posts: 62

PostPosted: Wed Oct 27, 2004 6:17 pm    Post subject: Reply with quote

Askopo ayto to topic gia to ghpedo tou PAO . ELEOS.
Back to top
View user's profile Send private message
exitmusician
Moderator
Moderator


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 2456
Location: Athina, Hellas

PostPosted: Wed Oct 27, 2004 6:21 pm    Post subject: Reply with quote

Ε, τότε να το κλειδώσουμε Razz !

Τι άλλο θα διαβάσουν τα μάτια μου... Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
smarg
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1156

PostPosted: Wed Oct 27, 2004 7:29 pm    Post subject: Reply with quote

Απ΄ότι διάβασα το ογκολογικό νοσοκομείο που θα γίνει κοντά στο γήπεδο θα το χρηματοδοτήσει ο σύλλογος "Ελπίδα" του οποίου πρόεδρος είναι η ....Μαριάννα Βαρδινογιάννη.... Shocked Άρα δεν νομίζω να υπάρχουν διαμαρτυρίες από την πλευρά του νοσοκομείου ότι είναι κοντά το γήπεδο... Λέτε να έχουμε κρεββατομουρμούρα Μαριάννας - Βαρδή??? Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
LEFTERIS733
Junior Member
Junior Member


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 94
Location: PERISTERI

PostPosted: Thu Oct 28, 2004 12:13 pm    Post subject: Reply with quote

saturn wrote:
μάκαρι να κλείσει το συγκεκριμένο νοσοκομείο, μακάρι να μεταφερθεί αλλού ή μακάρι ο ανθρώπινος πόνος να μην ήταν σημαντικός...και μακάρι να σωζόταν η ιστορική έδρα τιου ΠΑΟ, ειλικρινά μάκαρι...


Admin και Saturn ΔΕΝ καταλαβαινετε αυτο που θελω να πω.Δεν εχω σκοπο να τα βαλω με το νοσοκομειο.Αλιμονο.Ενα νοσοκομειο ειναι χιλιαδες φορες πιο χρησιμο απο ενα γηπεδο.Αλλα δεν ειναι λογικο ρε γαμωτο να φτιαχνεις νοσοκομειο διπλα σε ενα γηπεδο και μετα να λες οτι σε ενοχλει η φασαρια.Δηλαδη αν τωρα φτιαξουμε γηπεδο στο ελληνικο και μετα φτιαχτει κανενα νοσοκομειο παλι τι θα γινει;

Υ.Γ. ζητω συγνωμη απο οσους ενοχληθηκαν απο την αποψη μου (την οποια μαλλον δεν καταλαβαν) αλλα προσπαθησα να πω τα πραγματα με το ονομα τους.Τιποτα παραπανω.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
xrtc
Junior Member
Junior Member


Joined: 07 May 2004
Posts: 123

PostPosted: Fri Oct 29, 2004 9:28 am    Post subject: Reply with quote

μόνο που τότε που έγινε το νοσοκομείο δίπλα στο γήπεδο, ο ΠΑΟ δεν ήταν ο μεγάλος ΠΑΟ του 2004, η Αθήνα ήταν αλλιώς και η Λ.Αλεξάνδρας δεν ήταν τόσο μεγάλος δρόμος....

για αυτό και είναι ενδοαφέρον να δούμε πως θα συνδυαστεί στου Παπάγου, αν τα σχέδια προχωρήσουν, και δεν είναι άλλη μια ραδιοαρβήλα, η συνύπαρξη ενός μεγάλου γηπέδου, νοσοκομειακών εγκαταστάσεων και αρμονικής κυκλοφοριακής κίνησης...

γιατί αν είναι να δημιουργηθούν νέα προβλήματα, τότε ο μόνος κερδισμένος θα είναι ο ΠΑΟ και μόνο...
Back to top
View user's profile Send private message
smarg
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1156

PostPosted: Thu Nov 04, 2004 2:20 pm    Post subject: Reply with quote

απο kathimerini.gr

Tο θέμα του νέου γηπέδου του Παναθηναϊκού ανακίνησε με ερώτησή του προς τον YΠEXΩΔE ο βουλευτής, Δημ. Kωνσταντάρας. H απάντηση του κ. Γ. Σουφλιά δόθηκε γραπτώς και απέκλεισε κάποια νέα λύση, πέρα απ’ αυτές που έχουν ήδη συζητηθεί: «H εξεύρεση κατάλληλου χώρου για το γήπεδο ποδοσφαίρου του Παναθηναϊκού, έχει απασχολήσει από καιρό το YΠEXΩΔE. Eξετάστηκαν οι πιο κάτω τέσσερις εναλλακτικές λύσεις: α) Eπέκταση στη σημερινή θέση στη Λ. Aλεξάνδρας. β) Eκταση στον Eλαιώνα. γ) Θέσεις στο Γουδί. δ) Θέση στο παλαιό αεροδρόμιο του Eλληνικού και αναλύθηκαν τα υπέρ και τα κατά κάθε θέσης. H τελική απόφαση που θα ληφθεί σύντομα, θα λάβει υπόψη όχι μόνο τις ανάγκες του συλλόγου, αλλά κυρίως το περιβάλλον, πολεοδομικά και κυκλοφοριακά θέματα και γενικότερα την ανάπτυξη του αθλητισμού σε σχέση με την ποιότητα ζωής των κατοίκων».



Μιλάμε για πολύ κατατοπιστική απάντηση....Μια απ τα ίδια.... Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
P.A.O.
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 3545
Location: GATE 13 - SINCE 1966

PostPosted: Thu Nov 04, 2004 2:31 pm    Post subject: Reply with quote

Εγω κανω υπομονη ...
Ξερω οτι θα δικαιωθω ...
Καντε το ιδιο και εσεις , αδερφια !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
apelpisiakos
Full Member
Full Member


Joined: 10 Jun 2004
Posts: 277
Location: Estadio Municipal de Mytilini - "Tarlas"

PostPosted: Fri Nov 05, 2004 7:01 pm    Post subject: Reply with quote

H τελική απόφαση που θα ληφθεί σύντομα, θα λάβει υπόψη όχι μόνο τις ανάγκες του συλλόγου, αλλά κυρίως το περιβάλλον, πολεοδομικά και κυκλοφοριακά θέματα και γενικότερα την ανάπτυξη του αθλητισμού σε σχέση με την ποιότητα ζωής των κατοίκων».

Λίγα πράγματα θα λαμβάνει υπόψη! Κανονικά θα έπρεπε να λάβει υπόψη και την διεθνή τιμή του πετρελαίου, και τις κλιματολογικές συνθήκες στα νησιά του Σολομώντα και το κατά πόσο θα επηρεάσει το νέο γήπεδο την φορά των υδάτων στον Εύριπο!!! Shocked

Ειλικρινά σας λέω, με αυτά που βλέπω αν είχα τη διοίκηση του Παναθηναικού, θα αγόραζα την έκταση, και θα διατηρούσα τη Λεωφόρο ως "προπονητήριο" (και καλα) έτσι για να μένει στο μάτι των κάθε λογής... "περιβαλλοντιστών"! Μέχρι να αναγκαστούν να την απαλλοτριώσουν, με κόστος πολλαπλάσιο του οικοπέδου που αγόρασα.... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
xrtc
Junior Member
Junior Member


Joined: 07 May 2004
Posts: 123

PostPosted: Fri Nov 05, 2004 8:37 pm    Post subject: Reply with quote

Quote:
θα αγόραζα την έκταση, και θα διατηρούσα τη Λεωφόρο ως "προπονητήριο"


αυτό θα ήταν μαγκιά, και η καλύτερη λύση, αλλά με την "οικογενεία" που ξέρει πολύ καλά τον τρόπο με τον οποίο γίνονται οι δουλειές στην Ελλάδα, αυτό είναι αδύνατο...
Back to top
View user's profile Send private message
Argyris
Senior Member
Senior Member


Joined: 21 Apr 2004
Posts: 670
Location: ΑΘΗΝΑ

PostPosted: Sun Nov 07, 2004 7:07 pm    Post subject: Reply with quote

Μπορει να μου πει κανεις ΓΙΑΤΙ ο ΠΑΟ δεν παιζει στο ΟΑΚΑ τους αγωνες Champions League?? Confused Confused

Δηλ. υπαρχει ενα σταδιο στολιδι, το οποιο χωραει 3 ΦΟΡΕΣ περισσοτερους φιλαθλους, ΑΡΑ και 3 ΦΟΡΕΣ περισσοτερα κερδη ΚΑΙ δεν το δεχετε??

Συγγνωμη, ΑΛΛΑ ΔΕΝ το χωραει το υγιες/οικονομικο σκεφτομενο μυαλο μου!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Sakis
Junior Member
Junior Member


Joined: 20 May 2004
Posts: 146
Location: Γερμανία

PostPosted: Sun Nov 07, 2004 8:05 pm    Post subject: Reply with quote

ali fasi ine agonas se katharo podosferiko gipedo!
i filathli ine ena bima makria apo ton agonistiko xoro.
foberi atmosfera sto Ap. Nikolaidis.

afou irthane omades san tin arsenal, barcelona k.a. stin leoforo kai ta klasan Very Happy

kai o Rexagel mono kai mono giafto ton logo den pezi sto OAKA, Kaftzanzoglio, Pankritiko kai ta ala nea.
Back to top
View user's profile Send private message
Panathas13
Full Member
Full Member


Joined: 11 Mar 2004
Posts: 262
Location: Germany

PostPosted: Sun Nov 07, 2004 8:39 pm    Post subject: Reply with quote

To thema eine file pos an pas OAKA ksanarxinas opos to 85!
Kai ta esoda den eine kai twwwwwso perissotera, plyrwneis danio, ta hsitiria eine pio ftina ktl.
O PAO prepei na ftiaksei gypedo kai oxi na zitianevei apo edw kai apo eki!
Eidate pos thn patise h AEK!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Γήπεδα ποδοσφαίρου All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 132, 133, 134  Next
Page 25 of 134

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr