stadia.gr/forum Forum Index stadia.gr/forum
Εδώ μιλάμε για τα πάντα. Από Καλατράβα μέχρι… Καλομοίρα!
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Εθνικές Ομάδες της Ελλάδος
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 103, 104, 105  Next
 
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς
View previous topic :: View next topic  

Ποια ειναι τελικα η <<επισημη αγαπημενη>> των Ελλήνων?
α)Η Εθνικη Ποδοσφαιρου
45%
 45%  [ 70 ]
β)Η Εθνικη Μπασκετ
45%
 45%  [ 69 ]
γ)Η Εθνικη Βολλευ
1%
 1%  [ 2 ]
δ)Η Εθνικη πολο
7%
 7%  [ 12 ]
Total Votes : 153

Author Message
UWG
Senior Member
Senior Member


Joined: 24 Feb 2004
Posts: 513
Location: Atlanta USA

PostPosted: Fri Jul 02, 2004 4:58 pm    Post subject: Reply with quote

Re paidia exei kanis to sounbyt apo to goal me tin Tsexia.
Back to top
View user's profile Send private message
smarg
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1156

PostPosted: Fri Jul 02, 2004 5:15 pm    Post subject: Reply with quote

Arrow Avon

απο το ματς με Γαλλια τα polls μας δίνουν νικητές. Twisted Evil

Γκρεμίστε τα τείχη!


Υποδοχή ηρώων. Τελετή στο Παναθηναϊκό Στάδιο στους έλληνες διεθνείς ετοιμάζουν για την Δευτέρα (5/7), μία μέρα μετά τον τελικό του Euro το Υφυπουργείο Πολιτισμού, η Γενική Γραμματεία Αθλητισμού και ο Δήμος Αθηναίων.

Στις 5 Ιουλίου, η Αθήνα θα φορέσει τα καλά της για να υποδεχτεί τους ήρωες της Πορτογαλίας. Στις 20:30 GR, στο Παναθηναϊκό Στάδιο και βέβαια, ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα του μεγάλου τελικού, θα γίνει η τελετή υποδοχής της Εθνικής ομάδας.

Ο Υφυπουργός Αθλητισμού, Γιώργος Ορφανός, δήλωσε χαρακτηριστικά: "Η Πολιτεία έχει εκτιμήσει την τεράστια προσπάθεια και τη μεγάλη επιτυχία των συντελεστών της εξαιρετικής πορείας της Εθνικής μας Ομάδας και πιστεύει ότι είναι λογικό να υπάρξει μία εκδήλωση υποδοχής των. Καλούμε όλους τους Αθηναίους και όλους όσους από την υπόλοιπη Ελλάδα θέλουν να χαρούν μαζί με τα παιδιά μας και τον προπονητή τους, να βρεθούν στη μεγάλη εκδήλωση της Δευτέρας".
Back to top
View user's profile Send private message
Giannis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 29 Mar 2004
Posts: 1682
Location: Ελβετία

PostPosted: Fri Jul 02, 2004 5:31 pm    Post subject: Reply with quote

De 8a htan pantws asxhmh idea n`anapsei o Rehagel ton bwmo kata thn teleth enar3hs twn Ol. agwnwn!
Laughing


Isws kai kanenas paixths, alla kalutera o Othwn pou antiproswpeuei thn omada sto sunolo ths...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Giannis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 29 Mar 2004
Posts: 1682
Location: Ελβετία

PostPosted: Fri Jul 02, 2004 5:33 pm    Post subject: Reply with quote

http://www.zdf.de/ZDFde/inhalt/0/0,1872,1000000,00.html


exei kai sthn istoselida tou germanikou kanaliou zdf ena poll...h Ellada pairnei 60%!


Ekei pou leei Abstimmung....
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
smarg
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1156

PostPosted: Fri Jul 02, 2004 5:41 pm    Post subject: Reply with quote



smarg © 2004
Back to top
View user's profile Send private message
Giannis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 29 Mar 2004
Posts: 1682
Location: Ελβετία

PostPosted: Fri Jul 02, 2004 7:48 pm    Post subject: Reply with quote

exei kaneis sas life anametadoseis apo radiofwna h TV?? Tha xairomoun na 3anazhsw th stigmh tou goal pio psyxraima....
Wink Very Happy Laughing
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
petalo
Senior Member
Senior Member


Joined: 09 Feb 2004
Posts: 597
Location: θεσσαλονίκη

PostPosted: Fri Jul 02, 2004 8:25 pm    Post subject: Reply with quote

θερμα συγχαρητηρια στα παιδια της εθνικης μας και στον προπονητη για την μεγαλη και ιστορικη προκριση τους στον τελικο που μας εκανε ολους περηφανους.ειναι εντυπωσιακο που σε πολλα σπιτια εβγαλαν ελληνικες σημαιες σαν να προκειται για εθνικη εορτη.
ευχομαι η επιτυχια αυτη να προβληματισει τους υπευθυνους και να κανουν κινησεις ωστε το ελληνικο πρωταθλημα να βελτιωθει σε ολους τους τομεις.
και τυπικα η ελλαδα στους 2 καλυτερους της ευρωπης....μεχρι και την κυριακη το βραδυ που ολοι ελπιζουμε πρωτοι!! Very Happy Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Lothar_GR
Full Member
Full Member


Joined: 09 Jun 2004
Posts: 392
Location: Αθηνα

PostPosted: Fri Jul 02, 2004 9:08 pm    Post subject: Reply with quote

Ολοι στο παναθηναικο σταδιο τη Δευτερα στις 8:30 το απογευμα.... Για να πουμε στα παιδια που μας εκαναν υπερηφανους το ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που αξιζει να ακουσουν απο ολους μα ολους μας........

Χθες μετα το τελος του αγωνα ομωλογω πως εκλαιγα, αλλα οχι απο λυπη. Δεν μπορουσα ποτε ουτε στα ποιο τρελα μου ονειρα να φανταστω οτι θα φταναμε εδω. Απο τη ωρα που πατησε αυτη η ομαδα το ποδι της στη πορτογαλια, ειναι λες και ο κοσμος εχει ομορφυνει ξαφνικα...

Οποιες και να ειναι οι ασημαντες διαφορες που εχουμε μεταξυ μας παιδια, αυτη η ονειρεμενη πορεια της εθνικης μας, ασχετα με το αν ερθουν η οχι οι καλυτερες που ελπιζουμε, ευχομαι να μας θυμιζει παντα οτι ολοι ειμαστε πανω απο ολα ΕΛΛΗΝΕΣ και εχουμε μια ψυχη που πρεπει να ειμαστε περηφανοι για αυτη!!!!

ΖΗΤΩ Η ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΑΔΑ
Back to top
View user's profile Send private message
Panagiotis-7
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 948
Location: Athens

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 12:50 am    Post subject: Reply with quote

http://www.rehakles.com/
Back to top
View user's profile Send private message
mpasketikos
New Member
New Member


Joined: 22 Jun 2004
Posts: 16
Location: katerini

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 1:03 am    Post subject: Reply with quote

http://www.uefa.com/fanzone/polls/index.htmx
Αεραααααααααααααααααααα...........
Βομβαρδιστε.Μεχρι στιγμης δεν εχουμε χασει σε poll...
Γιουριαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
marin
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 29 Apr 2004
Posts: 1414
Location: London

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 1:26 am    Post subject: Reply with quote

Agapitoi filoi tou forum,
Sas xairetw mexri tin Triti, kathws aurio to proi feugw gia Madriti kai apo ekei gia Lissabona.
Euxomai o PAO na kanei tis synitheis problepseis tou, i smarg na parageilei tous kanapedes gia to portogaliko ethnos, kai na piasoun oi katares mou gia Figo, Pauleta, Nuno Gomez kai loipous!
Ante kai me ti niki
Back to top
View user's profile Send private message
losada7
Moderator
Moderator


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 4162

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 2:31 am    Post subject: Reply with quote

Παιδιά σχετικά με κάτι που αναφέρατε για τους Τούρκους πρίν από μερικές σελίδες,

ας αποσύρουν τα στρατεύματα απο το νησί της Κύπρου και ας παραδώσουν το κλεμένο κομμάτι της Κύπρου στη Κυπριακή Δημοκρατία και μετά έγώ δεν θα είμαι εθνικιστής απέναντί τους.

Επίσης να πάνε φυλακή τα γουρούνια που σκοτώσανε τους αιχμαλώτους πολέμου και τους αγνοούμενους(παραβιάζοντας διεθνείς συνθήκες) και εγώ δεν θα είμαι εθνικιστής απέναντί τους.

Ας αποδεχτούνε ότι τα χωρικά μας ύδατα είναι στα 12 μίλια με αποτέλεσμα να τους επιτρέπουμε ΜΟΝΟ να πλένουνε τα πόδια τους στα παράλια της Μικράς Ασίας χωρίς να κόβουνε βόλτες ανάμεσα από τα περισσότερα νησιά μας(κάτι που νομιμοποιούνται να κάνουν τώρα εφόσον δεν εφαρμόζεται το δίκαιο της θάλασσας) και εγώ δεν θα είμαι εθνικιστής απέναντί τους.

Ας μην παρενοχλούνε πολιτικά αεροσκάφη και ας μην παραβιάζουν συστηματικά τον εθνικό μας εναέριο χώρο. Ας καταθέτουν σχέδιο πτήσης και εγώ θα πάψω να είμαι εθνικιστής απέναντί τους.

Ας διώξουνε επιτέλους τη Χούντα(με ένα πολυτεχνείο ή Νομική) που τους έχει επιβάλει το Κράτος τους και όποτε του καπνίσει βγάζει τα άρματα στους δρόμους και καλά για παρέλαση για να εκφοβίσει τους μετριοπαθείς πολιτικούς και εγώ θα πάψω να είμαι εθνικιστής απέναντι τους.

Και αφού πεθάνω και τα παιδιά μου δεν έχουν δεί και δεν έχουν ακούσει ότι έχω δεί και ότι έχω ακούσει τότε ας μην είναι αυτά(τα παιδιά μου) εθνικιστές απέναντι στους Τούρκους εφόσον πλέον θα έχουν άλλα βιώματα.

Εγώ δεν επιτρέπω στον εαυτό μου να ξεχάσει τίποτα από τα παραπάνω ! Δεν θα είχα πρόβλημα ποτέ με κανένα άνθρωπο αλλά απέναντι σε αυτή τη χώρα τρέφω τα χειρότερα συναισθήματα και παρά τα 28 μου θα τους βρίσω ελεινά μέσα στο γήπεδο Καραϊσκάκη ακόμα και αν δεν έχω βρίσει ποτέ μου όταν βλέπω αγώνες του ελληνικού πρωταθλήματος.

Φιλάω τις βρισιές μου γι αυτούς που τους αξίζει και αυτή είναι προσωπική μου άποψη. Τους μισώ όσο δεν μισώ τίποτα στο κόσμο Evil or Very Mad

Δεν θέλω να επιβάλω τη γνώμη μου σε κανένα αλλά θέλω να απαντήσω στα άτομα που πλέον θεωρούν φίλους τους Τούρκους. Υπάρχουν όμως και άτομα (αρκετά) σαν εμένα και κυρίως μεγαλύτερης ηλικίας που έχουν άλλα βιώματα και δεν θεωρούν τους Τούρκους γειτονάκια όπως αυτά που έχουμε στη διπλανή μας πόρτα.

Συγνώμη για το εκτός topic post αλλά δεν μπορώ ... κάποιες στιγμές είναι που σαλτάρω με το άκουσμα και μόνο της λέξης Τουρκία.

ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ



Last edited by losada7 on Sat Jul 03, 2004 7:19 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Giannis
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 29 Mar 2004
Posts: 1682
Location: Ελβετία

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 3:35 am    Post subject: Reply with quote

Quote:
Φιλάω τις βρισιές μου γι αυτούς που τους αξίζει και αυτή είναι προσωπική μου άποψη. Τους μισώ όσο δεν μισώ τίποτα στο κόσμο Evil or Very Mad


Φίλε Losada7
Τίποτα σε αυτόν το κόσμο δε δικαιολογεί τέτοιο μίσος.
Οταν κάποτε δεις από κοντά Τούρκο να κρατά ελληνική σημαία και να πανηγυρίζει για την εθνική μας, τότε ίσως να αλλάξεις στάση. Προσπάθησε να δείς μέσα στον Τούρκο τον άνθρωπο, υπάρχει και αυτός.
Προσωπικά, δε ξεχνώ την ιστορία, αλλά δε θα επέτρεπα στο εαυτό μου να βγεί και να βρίζει ανεξέλεγκτα τους Τούρκους σε οποιαδήποτε διοργάνωση μαζί τους. Δε με τιμά σαν άνθρωπο και σαν Ελληνα. Γιατί η ιστορία και ο πολιτισμός της χώρας μου, περα από πολέμους μου δίδαξε κι άλλα...



ξεφύγαμε τελείως.... Shocked
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dimi
Full Member
Full Member


Joined: 08 May 2004
Posts: 319
Location: Leuven Belgium

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 4:36 am    Post subject: Reply with quote

Ορίστε κάτι άλλο για να ...επανέλθουμε.

Τώρα που οι πανηγυρισμοί έχουν (κάπως) κοπάσει, ορίστε μία ανάλυση για τον επερχόμενο τελικό από το Sports Illustrated.
http://sportsillustrated.cnn.com/2004/writers/gabriele_marcotti/07/01/euro.finalists/index.html

Τη θεωρώ αρκετά ενδιαφέρουσα, αν και είναι τυπική αμερικάνικη ανάλυση. Πολλή πληροφορία (καλο), διαμόρφωση συμπερασμάτων για τον αναγνώστη (κακό). Πάντως, όπως λέει και στον τίτλο, Η Ελλάδα αξίζει να είναι στον τελικό
Back to top
View user's profile Send private message
c_sun
Junior Member
Junior Member


Joined: 11 May 2004
Posts: 107

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 6:13 am    Post subject: Reply with quote

Και κάτι "άλλο":
Με τη φλόγα τους... - ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ
Κάποτε παρακαλούσαμε τον Ζινεντίν Ζιντάν να περάσει με την Ολυμπιακή Φλόγα τη γέφυρα του Ρίου - Αντιρρίου. Τον... ποιον; Η Αθήνα 2004 άλλαξε τα σχέδιά της και σύμφωνα με πληροφορίες του Sportius.gr η εθνική μας ομάδα θα διασχίσει τη γέφυρα με την Ολυμπιακή Φλόγα. Το σχέδιο ή για να ακριβολογούμε το προσχέδιο έχει ως εξής: Κάθε ποδοσφαιριστής θα τρέχει από 150μ. και ίσως κάποιοι να τρέχουν σε ζευγάρια, ώστε να μπορέσουν όλοι να λάβουν μέρος. Μετά το πέρας των 150μ. παραδίδουν την φλόγα, αλλά δεν σταματάνε να τρέχουν, ώστε στο τέλος να τρέχουν και οι 23 ποδοσφαιριστές μαζί. Τελευταίος λαμπαδηδρόμος που θα πάρει την Φλόγα στο τέλος της γέφυρας θα είναι ο Ότο Ρεχάγκελ
http://www.sportius.gr/euro2004/index.php
----------------------------------------------------

Ακολουθώντας το Link στην υπογραφή μου και προς το κάτω μέρος, θα βρείτε συγκεντρωμένα τα video όλων των ελληνικών γκολ μέχρι και τη Γαλλία σε .mpeg (που παίζει σε όλα τα pc, γιατί τα .avi και τα .wmv μού καναν νερά με τους codecs) super ποιότητας από τη γερμανική τηλεόραση. Ελπίζω μέσα στη μέρα να έχει μπει και το πιο πρόσφατο του Δέλλα και να μην είναι το τελευταίο.
____________
ΝewKaraiskaki
Back to top
View user's profile Send private message
smarg
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1156

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 10:31 am    Post subject: Reply with quote

http://www.ethnosport.gr


Φοβερή η main page.

LUIS FIGO
ΞΑΝΑΕΛΑ
ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ
Η ΦΟΥΣΤΑΝΕΛΑ


Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
smarg
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1156

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 10:49 am    Post subject: Reply with quote



Τα σημάδια δείχνουν Κούπα!

1. Το 1987 ποιος είχε κατακτήσει το Πρωτάθλημα Ευρώπης στο ποδόσφαιρο; Η Πόρτο. Το 2004 ποιος έχει κερδίσει το Τσάμπιονς Λιγκ; Και πάλι η Πόρτο. Η Ελλάδα το 1987, όπως γνωρίζετε κατακτούσε το πρωτάθλημα Ευρώπης στο μπάσκετ...
2. Ο Ρεχάγκελ πού έχει κατακτήσει τον μοναδικό ευρωπαϊκό του τίτλο; Στην Λισσαβόνα και συγκεκριμένα στο 'Ντα Λουζ'. Εκεί που θα γίνει ο τελικός της Κυριακής. Το 1992 με την Βέρντερ Βρέμης κατακτούσε το Κύπελλο Κυπελλούχων στην Πορτογαλία. Shocked
3. Άλλες ομοιότητες με το μπάσκετ. Το 1987, στην πρώτη φάση του Ευρωμπάσκετ είχαμε χάσει από την Σοβιετική Ένωση (69-66), ενώ φέτος ηττηθήκαμε από τους Ρώσους με 2-1 στην πρώτη φάση...
4. Επιστρέψαμε στις νίκες, κερδίζοντας τους Γάλλους (82-69), όπως και στο ποδόσφαιρο φέτος. Διαδοχικοί αντίπαλοι στο Ευρωμπάσκετ, όπως και στο EURO...
5. Με τους Σοβιετικούς παίξαμε στην αρχή του Ευρωμπάσκετ, με τους Σοβιετικούς και στον τελικό. Με τους Πορτογάλους στο ποδόσφαιρο ξεκινήσαμε, με αυτούς τελειώνουμε...
6. Επίσης με τους Γιουγκοσλάβους το 1987 παίξαμε δυο φορές και τους κερδίσαμε και τις δυο. Με τους Πορτογάλους ξαναπαίζουμε την Κυριακή...
7. Σημάδι, όχι της μοίρας, αλλά της τύχης που φαίνεται να συνοδεύει αυτή την ομάδα. Ο Πάβελ Νέντβεντ, την τελευταία φορά που τραυματίστηκε και έφυγε από το γήπεδο ήταν το 1998. Μέχρι την Πέμπτη, που αποχώρησε στο πρώτο ημίχρονο με δάκρυα στα μάτια...
8. Απο πότε είχαν να βγούν Ελληνες με σημαίες στους δρόμους; Απο το θρυλικό 1987. Τέτοια εποχή. Με τις ζέστες να είναι ανελέητες, οι ελληνικές σημαίες ήταν στην μόδα, όπως και τότε...
Το Final Countdown των Europe, έμελλε απο το 1987 να μας θυμίζει τον Γκάλη και τα άλλα παιδιά στο πρώτο άκουσμα του. Το μόνο που μένει είναι να βρούμε ένα τραγούδι που να μας θυμίζει τον Ζαγοράκη τον Δέλλα και τα άλλα παιδιά...
Back to top
View user's profile Send private message
Lothar_GR
Full Member
Full Member


Joined: 09 Jun 2004
Posts: 392
Location: Αθηνα

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 11:33 am    Post subject: Reply with quote

Διαβασα δημοσιευματα στο ξενο τυπο ( κυριως αγγλικο και αμερικανικο ) γεματα χολη.... Λενε, οτι η Ελλαδα εφτασε εδω που εφτασε παιζοντας μετριο ποδοσφαιρο, και σκωτονοντας το αθλημα ( λενε εν ολιγης οτι το ποδοσφαιρο γενικα δεν θα επρεπε να παιζεται ετσι - ποιοι? Οι αμερικανοι που το "ποδοσφαιρο" τους ειναι κατι αρματομενοι τυποι που σκωτονται μεταξυ τους για μια μπαλα σαν πεπονι ) εχοντας μια κλειστη αμυνα και κλεινοντας τους επιθετικους των αλλων ομαδων.....

Αυτο δεν το καταλαβενω.... δηλαδη τι το λαθος εχει το στυλ του ποδοσφαιρου που παιζει η Ελλαδα? Καθε ομαδα ακολουθει τη τακτικη που πιστευει ως καλυτερη! Δηλαδη το να ριχνεις το βαρος στη αμυνα και οχι στη επιθεση ειναι κακο? Εγω το θεωρω απολυτως λογικο, ειδικα οταν ξερεις οτι εχεις να αντιμετωπισεις μεγαθηρια του παγκοσμιου ποδοσφαιρου που και τη παραμικρη ευκαιρια μπορουν να τη μετατρεψουν σε γκολ....
Back to top
View user's profile Send private message
Avon
Full Member
Full Member


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 210

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 12:20 pm    Post subject: Reply with quote

Kati paromoio me auto pou eipe o filtatos Lothar_GR einai kai auto to forum.

www.soccergaming.tv

(Apo ekei pate sto Soccer Forum kai meta sto sxetiko thread gia ton teliko Ellada - Portogalia i gia ton imiteliko Ellada - Tsexia. Kai sta dio vrizoun tous Ellines kai tin Ethniki omada gia to podosfairo pou paizei)

Xaraktiristiko paradeigma einai kai o Moderator (IceBlu) o opoios simmetexei kai autos sta kaka sxolia.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Dr. M
Junior Member
Junior Member


Joined: 12 May 2004
Posts: 91
Location: Middlesbrough

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 12:53 pm    Post subject: Ελλάδα Reply with quote

Δεν πιστεύω ότι το πρόβλημά τους είναι το στυλ ποδοσφαίρου της Ελλάδας αλλά το γεγονός ότι εμείς θα παίξουμε τελικό και αυτοί είναι ήδη back home - μιλώ για τους Άγγλους, Ιταλούς, Ισπανούς κ.τ.λ.

Όσο για τους Άγγλους η αλήθεια είναι ότι περίμενα ν'ακούσω ακόμα πιο άσχημα σχόλια κυρίως εξαιτίας αυτής της περίεργης όσο και ηλίθιας υπεροψίας τους!

Τώρα για τους Αμερικανούς ας ασχοληθούν με το δικό τους 'ποδόσφαιρο', τα πικρόχολα σχόλια τους είναι σύνηθες φαινόμενο... Άλλωστε ποιος τους παίρνει στα σοβαρά; Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Nikolas
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 23 Mar 2004
Posts: 1068
Location: Άλιμος!

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 1:22 pm    Post subject: Reply with quote

Πωπω ρε γαμωτο εχω τρομερο αγχος για αυριο...
Πως θα μπορεσω να παρακολουθησω ηρεμος των Αγωνα??
Θα παρω μαζι μου υπογλωσσια,νερα,και κανενα φυστικακι να περναει η ωρα!!! Wink Laughing

Οι Κωλοπορτογαλοι εχουν 3 πλεονεκτηματα....
Μια παραπανω ημερα ξεκουρασης,το οτι λειπει ο Καραγκουνης και οτι θα παιζουν εντος!! Evil or Very Mad ...ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ...

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΨΥΧΗ!!


Παντως εγω συμφωνων 100% με τον Καραμανλη που λεει οτι στην Καρδια μας ειναι ηδη κυελλουχοι...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ!!Ειναι αδιανοητο αυτο που κανανε...Ειναι ασυλληπτο...Ειναι αληθινο θαυμα!!
Διοτι ενταξει και αλλες μεσαιες ομαδες απο πλευρας ονοματος εχουν παει ψηλα(Κροατια,Τουρκια,Δανια,Ν.Κορεα,Βουλγαρια κτλπ) ΑΛΛΑ ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΤΕΛΙΚΟ!!

ΓΙΑ ΣΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ....ΑΛΛΑΞΑΤΕ ΤΗΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
smarg
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1156

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 1:41 pm    Post subject: Reply with quote

Είπε πριν λίγο στις ειδήσεις ότι συνολικά μέσα κι έξω από το Ντα Λουζ θα βρίσκονται 20.000 έλληνες. Ήδη 5.000 χωρίς εισητήριο βρίσκονται εκεί χωρίς να υπάρχουν άλλα διαθέσιμα. Shocked Shocked Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
dimitris_MANH_7
New Member
New Member


Joined: 24 May 2004
Posts: 46
Location: Pireas-Pirgos Dirou Lakonikis Manis

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 4:17 pm    Post subject: Reply with quote

Sto Da Luz...tha ginei xamos....!!!!20.000 Ellinares mas!!!!!!!...ta simadia deixnoun koupa se mas...kserei kaneis ti eipe o Pit Papadakos?????? Laughing Laughing ....ti Deytera prepei i Elliniki Kibernisi na kirixtei...ARGIA Laughing Rolling Eyes Shocked ......Paidia oi alloi pou prospathoun na mas miosoun....eidika...oi Ispanoi....kai ta ''amerikanakia''....oste na vgaloun ti xoli tous...einai oti tous ponaei poly...pou kathontai sto KANAPE...kai tin kiriaki tha kathontai oi italoi,oi aggloi,oi germanoi,ktl sto kanape kai tha vlepoun tin ELLADARA MAS...na sikonei tin koupa mesa sto Da Luz!!!!! Laughing Laughing Oson afora gia tous Germanous..mono aytoi mas stirizoun....logo OTTOmanias!!!! Laughing Laughing ....sti Mani exei pollous Germanous touristes...eidika...sti Messiniaki Mani Wink ...pantos o Bekenbaouer....exei agorasei pirgospito...prin 2 xronia...konta sti Vatheia tis Lakonikis Manis Laughing ...ego katagomai apo to Pirgo Dirou Lakonikis Manis... Laughing Laughing ....oi germanoi exoun trella me ti MANH...alla emis os ELLINES den tous dinoume DIKAIOMATA,den POULAME ELLINIKO POLEMOPIRGO SE KSENA XERIA,EIDIKA SE GERMANOUS Laughing Laughing ZHTO H ELLAS!!!PATRIS+THRISKEIA+OIKOGENEIA=ELLADA!!!!Ferte mas tin KOUPA AYRIO...KAI NA LEME AYRIO AYTOUS TOUS KANAPEOUM..KOUPE-PE-PE..KOUPE-PE-PE!!!! Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
smarg
Stadium Expert
Stadium Expert


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 1156

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 4:37 pm    Post subject: Reply with quote

H Πορτογαλία πέρασε μπροστά στο poll της UEFA

http://www.uefa.com/fanzone/polls/index.htmx

Όλοι Ελλάδα γρήγορα. Για να πάρει κι άλλη ψήφο σβήστε τα cookies.
Back to top
View user's profile Send private message
starsailor
Junior Member
Junior Member


Joined: 03 Feb 2004
Posts: 153
Location: Earth...

PostPosted: Sat Jul 03, 2004 5:21 pm    Post subject: Reply with quote

Egw pantws, psifisa Portugal...gia gouri
Panta psifizw ton antipalo mas, mono me Rwsia eixa psifisei Ellada kai xasame Rolling Eyes Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    stadia.gr/forum Forum Index -> Το "αθλητικό" κλουβί με τους τρελούς All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 103, 104, 105  Next
Page 22 of 105

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Web hosting by isol.gr